DOLAR 18,6419 0.03%
EURO 19,6527 0.17%
ALTIN 1.078,78-0,14
BITCOIN 316191-0,95%
Ankara

PARÇALI AZ BULUTLU

12:58

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

OVACIK : POLATLMIZA HAYIRI OLSUN

OVACIK : POLATLMIZA HAYIRI OLSUN

ABONE OL
19 Kasım 2022 12:37
OVACIK : POLATLMIZA HAYIRI OLSUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

OVACIK: POLATLIMIZ GÜZEL BİR KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞMUŞ OLACAK

 

2021 yılında Ankara Büyükşehir belediye meclisinde  oy birliği ile kabul edilerek Polatlı Belediyesinden, Büyükşehir belediyesine 15 yıllığına  devri  yapılan  Fatih Sultan Mehmet Kültür merkezinde, Büyükşehir belediyesi fen işleri ekipleri  iş başına geçti.  CHP  Polatlı ilçe başkanı Bilal Avcı ve  CHP Ankara Büyükşehir Belediye meclis üyesi Selami Ovacık   Kültür Merkezinde    yapım  ve tamamlama çalışmalarını  yerinde incelediler.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Polatlı belediyesinden devraldığı   Polatlı  Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezinde yüzde 40 seviyesinde bulunan inşaat ta çalışmalara başladı.   CHP  Polatlı ilçe başkanı Bilal Avcı ve  CHP Ankara Büyükşehir Belediye meclis üyesi Selami Ovacık   Kültür Merkezinde    yapım  ve tamamlama çalışmalarını  yerinde incelediler.

 

1 YIL İÇİNDE TAMAMLANARAK HİZMETE GİRECEK

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selami Ovacık, “Önceki belediye başkanlarımızdan Yakup Çelik’in ikinci döneminde temeli atılan, daha sonra Sayın Mürsel Yıldızkaya döneminde adı Yunus Emre Kültür Merkezi konmuştu. Bu süre zarfında Sayın Yıldızkaya Kültür Bakanlığı ile istişare halindeyken sohbet esnasında bizimle paylaştı. Bende projeyi Sayın Yıldızkaya’dan bizzat alıp Mansur Başkanımıza bizzat ilettim. Mansur Başkanımızda inceleterek konuya sıcak baktığını ima etti. Sonunda Polatlı Belediyesi 15 yıllığına Büyükşehir’e tahsis etti. İlk ihalesine giren olmamıştı. İkinci ihaleyi de bir firma aldı ve 1 yıl içinde yaklaşık 6 bin 600 m2 inşaat alanı olan 511 kişilik konferans salonunu kapsayan küçükte bir proje değil. Büyükşehir’e geçtiğinde yüzde 40 seviyelerindeydi. İnşallah Polatlı’mız Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin bu konuya el atmasıyla beraber güzel bir kültür merkezine kavuşmuş olacak. Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezimiz  Polatlı’mıza şimdiden hayırlı olsun. Başta Mansur Başkanımız olmak üzere önceki dönem ve mevcut belediye başkanlarımıza da konu üzerinde hassasiyet gösterdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

DEVİR 2021 ŞUBAT AYI BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE ONAYLANDI

2021 yılı Ocak ayı Polatlı Belediye Meclis Toplantısı 3. Birleşim 1. Oturumunda kabul edilen  tahsis kararı 2021 yılı Ankara Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı meclisinde onaylanmıştı.  “Mülkiyeti Polatlı Belediye Başkanlığına ait olan Gazi Mahallesi 661 ada 2 parselde kayıtlı taşınmazın projesine uygun olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından “Fatih Sultan Mehmet Kültürel Tesisi” yapılması şartıyla 15 yıllığına tahsisinin yapılmak istenmesine ilişkin ortak projenin kabulü ile tahsis, proje ve diğer hususlara ilişkin düzenlenecek protokolleri imzalamak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı ya da görevlendireceği belediye personeline yetki verilmesine ilişkin teklif oylanarak oybirliğiyle kabul edilmişti.

 

 

 

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

xenforo eklentileri hacker blog hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü kosgeb destekleri vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum ankara tarot falı online falcı isim analizi