DOLAR 18,6198 -0.11%
EURO 19,6889 -0.09%
ALTIN 1.074,94-0,17
BITCOIN 3184400,83%
Ankara

PARÇALI BULUTLU

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

KARAR VAR ÇALIŞMA YOK!

KARAR VAR ÇALIŞMA YOK!

ABONE OL
17 Kasım 2022 09:35
KARAR VAR ÇALIŞMA YOK!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 ÖZTÜRK “ KAMPÜS YOLUNDA İVEDİLİKLE   ÇALIŞMA BAŞLATILMALIDIR”

Şehitlik Mahallesi Kemal Bıyıkoğlu Caddesi, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kemal Bıyıkoğlu Kampüs yolu 2 yıldır onarılmayı bekliyor. 2020 ve 2022 yılında  iki kez Ankara Büyükşehir Belediye meclisine  MHP büyükşehir belediye meclis üyesi Serpil Öztürk tarafından    önerge verilerek mecliste ilgili alanda bakım onarım ve peyzaj çalışması yapılması kararı çıktı.   Ancak ilgili alanda hala bir çalışma gerçekleştirilemedi.  MHP büyükşehir Belediye meclis üyesi Serpil Öztürk “ burası Polatlı’mızın vitrini, binlerce üniversiteli yavrumuz her gün bu yolu kullanıyor.   Öğrencilerimizin gözünde bıraktığımız intiba bu olmamalı” dedi.

 

 

 

 

 

 

MHP Ankara Büyükşehir Belediye meclis üyesi   Serpil Öztürk 2020  yılında verdiği önergede; Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesinde bulunan Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu güzergahının yol bakım, onarım ve peyzaj çalışmalarının yapılmasını istemiş ve önergeye ilişkin meclisten  ilgili alanda mağduriyetlerin giderilmesi noktasında çalışma başlatılması kararı alınmıştı.  2020 yılında  alınan meclis  kararı  sonrası  Üniversite yolunda  ekipler tarafından her hangi bir çalışma başlatılmadığını belirterek  2022 yılında ikinci kez önerge verdiğini kaydeden Öztürk, iki kez önerge verdim iki önerge de meclisten geçti, karara bağlandı  ancak hiçbir çalışma yapılmadı “dedi.

 

BİNLERCE YAVRUMUZ BU YOLU KULLANIYOR

 

Öztürk “2022-2023 Eğitim öğretim yılı kapsamında binlerce  yavrumuz  Polatlı’mıza  eğitim hayatı için geldi.   Öğrencilerimiz her gün bu yolu iki kez bazen üç kez kullanıyor.   Geçtiğimiz günlerde de  Polatlı’mızın çok değerli şahsiyetlerinden  Merhum Prof. Dr. M. Kemal Bıyıkoğlu’nun ismi kampüse verildi. Kampüs yolunun   kış iyice bastırmadan   bakım onarım ve peyzaj çalışması İlgili ekiplerimizce yapılmadır.   Polatlı da  kampüs yolumuz bu şekilde olmamalıdır”  ifadelerine yer verdi.

 

 

 2020 YILINDA ÜNİVERSİTESİ YOLU İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARININ BİRAN ÖNCE YAPILARAK MAĞDURİYETİN GİDERİLMESİ  MECLİSTEN GEÇMİŞTİ

 

Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesi Kemal Bıyıkoğlu Caddesi Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu üzerinde yol bakım, onarım ve peyzaj çalışmaları yapılması hususunda 07.09.2020 tarihinde MHP büyükşehir belediye meclis üyesi Serpil Öztürk tarafından   verilmiş önergeye ilişkin; Büyükşehir Belediye Meclisinde gerekli çalışmaların yapılmasına oy birliği ile karar alınmasına rağmen herhangi bir çalışmanın yapılmadığı tespit edilerek  Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesinde bulunan Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu için gerekli çalışmalarının biran önce yapılarak mağduriyetin giderilmesi  meclisten geçti.

 2022 YILINDA İKİNCİ KEZ ÖNERGE VERİLDİ

 

Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesinde bulunan Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu güzergahının yol bakım, onarım ve peyzaj çalışmalarının yapılmasına ilişkin Büyükşehir Belediye Meclisinin  12.05.2022 tarih ve 69. gündem maddesi olarak komisyona  havale edilen dosya incelendi.

Üye Serpil ÖZTÜRK’ün verdiği önergede; Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesinde bulunan Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu güzergahının yol bakım, onarım ve peyzaj çalışmalarının yapılmasının istenildiği;

Komisyon tarafından  yapılan incelemeler neticesinde; Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesi Kemal Bıyıkoğlu Caddesi Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu üzerinde yol bakım, onarım ve peyzaj çalışmaları yapılması hususunda 07.09.2020 tarihinde verilmiş önergeye ilişkin; Büyükşehir Belediye Meclisinde gerekli çalışmaların yapılmasına oy birliği ile karar alınmasına rağmen herhangi bir çalışmanın yapılmadığı tespit edilmiş olup;Bu nedenle; Polatlı İlçesi Şehitlik Mahallesinde bulunan Hacı Bayram Veli Üniversitesi yolu için gerekli çalışmalarının biran önce yapılarak mağduriyetin giderilmesi  uygun görüldü.” Verilen önergeler ve mecliste  oy birliği ile alınan kararın ardından Hacı Bayram Veli Üniversitesi  Kemal Bıyıkoğlu yerleşkesi  yolu çalışma bekliyor.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

xenforo eklentileri hacker blog hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü kosgeb destekleri vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum ankara tarot falı online falcı isim analizi