DOLAR 18,6284 -0.05%
EURO 19,6535 -0.02%
ALTIN 1.075,37-0,13
BITCOIN 3189670,64%
Ankara

PARÇALI BULUTLU

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİRLİK BERABERLİK BULUŞMASINDA  ÖZNE POLATLI

BİRLİK BERABERLİK BULUŞMASINDA  ÖZNE POLATLI

ABONE OL
16 Kasım 2022 09:33
BİRLİK BERABERLİK BULUŞMASINDA  ÖZNE POLATLI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

  BEYAZ LİSTENİN EKİBİNDEN BİRLİK  BERABERLİK  MESAJI

 Polatlı  Ticaret Odası meclisine beyaz pusuladan girerek mecliste 13 ,isimle muhalefet hakkı kazanan   Beyaz listenin meclis üyeleri birlik ve beraberliklerini sıkı sıkıya koruyor. Polatlı Ticaret Odası seçimlerinin tamamlanmasının ardından   geleneksel hale getirdikleri “birlik  beraberlik buluşması”nın ikincisi de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.  Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği buluşmada  Polatlı Ticaret Odası meclisi aylık toplantısında  gündem maddeleri  istişare edilerek Polatlı lehine olan çalışmalarda   , Polatlı’nın hakkını korumaya, yasal olmayan hiçbir işe izin verilmeyeceğine dikkat çekilerek muhalefet görevini en iyi şekilde yerine getireceklerinin  altı çizildi.

Polatlı Ticaret Odası meclisine beyaz listeden  13 meclis üyesi  girmişti. Mecliste 13 İsimle muhalefet görevini üstelenen Beyaz Liste , seçim satının verildiği günden buyana Polatlı aleyhine hiçbir şeye izin vermeyeceklerinin altını  her platformda çizerek   mecliste muhalefetin gür sesi olarak çalışmalarına devam ediyor.  Polatlı Ticaret odası meclisinde hiç olmadığı kadar güçlü bir muhalefet  daha ilk mecliste  yanlışlık ve eşiklikleri gözler önüne sererek  13 meclis üyesi birlik ve beraberlik örneği sergiliyor. Polatlı Ticaret Odası seçimlerinin tamamlanmasının ardından   geleneksel hale getirdikleri “birlik  beraberlik buluşması”nın ikincisi de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.   Buluşmanın ev sahipliğini ise Niyazi Şahin, Süleyman Yiğit ve Hüdaverdi Yavaş  yaptı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği buluşmada  Polatlı Ticaret Odası meclisi aylık toplantısında  gündem maddeleri  istişare edilerek Polatlı lehine olan çalışmalarda   , Polatlı’nın hakkını korumaya, yasal olmayan hiçbir işe izin verilmeyeceğine dikkat çekilerek muhalefet görevini en iyi şekilde yerine getireceklerinin  altı çizildi.

ÖZ :YANLIŞ VE EKSİK İŞLERE MUHALİF ŞERHİMİZİ KOYUYORUZ

Bizim güçlü bir grup olduğumuzu, dayanışma içerisinde olduğumuzu Polatlı halkı gördü. Kamuoyu da bizi ciddi derecede takdir etti. İnşallah bundan sonrada çalışmalarımıza yarın seçim var gibi devam edeceğiz.  Bize mecliste muhalefet görevi düştü. Kesinlikle hem Polatlı’nın hem Polatlı iş adamlarının hem de sizlerin emeğinin hakkını koruyarak meclis üyesi arkadaşlarla fazlasıyla denetleme görevini yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz.  Kesinlikle bundan önceki dönemlerde olduğu gibi istedikleri gibi hareket edemeyecekler. Bunun  başlangıcını da geçtiğimiz  meclis toplantısında gösterdik. Yasal olmayan, yanlış ve eksik işlere dur diyoruz yanlışların düzeltilmesi noktasında muhalif şerhimizi koyuyoruz.

  Burada derdimiz zarar vermek değil. Polatlı’nın aleyhine olan hiç bir şeye izin vermeyeceğiz. Polatlı’nın fazladan 1 lirasını harcamalarına izin vermeyeceğiz. Kamuoyunun bildiği masraflı işlere dur diyeceğiz. Çok iyi bir ekibimiz var. Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim kılsın, bizlere  Polatlı’nın lehine hayırlı işlere imza atmayı nasip eylesin” dedi.

 

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

xenforo eklentileri hacker blog hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü kosgeb destekleri vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum ankara tarot falı online falcı isim analizi