DOLAR 18,6443 0.02%
EURO 19,4227 -0.04%
ALTIN 1.051,02-0,01
BITCOIN 307465-0,05%
Ankara

KAPALI

06:26

İMSAK'A KALAN SÜRE

MECLİS 5. TOPLANTIYI TAMAMLADI

MECLİS 5. TOPLANTIYI TAMAMLADI

ABONE OL
20 Ekim 2022 09:46
MECLİS 5. TOPLANTIYI TAMAMLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 Polatlı Belediyesi Ekim ayı 5. Bileşimi Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplandı.  2023 yılı bütçesinin  hazırlandığı ekim ayında meclis  6. Bileşimde bütçeyi onaylayacak.  Ekim ayında 5 kez toplanan mecliste   belediyeye ait taşınmazların satışı müzakere edilerek  Mülkiyeti Polatlı Belediyesine ait ada parsel ve yüzölçümleri belirtilen taşınmazların ihale suretiyle satılmasına oy birliği ile karar verildi. Karar mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

BELEDİYEYE AİT TAŞINMAZLAR SATILACAK

Polatlı Belediye Meclisinde Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen Destek Hizmetleri Müdürlüğünün Mülkiyeti Polatlı Belediyesine ait ada parsel ve yüzölçümleri belirtilen taşınmazların, 5393 sayılı kanunun 18/e maddesine istinaden ihale suretiyle satışının yapılabilmesi konusu komisyon tarafından incelendi. Yapılan çalışmalar neticesinde, Mülkiyeti Polatlı Belediyesine ait ada parsel ve yüzölçümleri belirtilen taşınmazların ihale suretiyle satılmasına oy birliği ile karar verildi. Karar mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

9 GÜNDEM MADDESİ YER ALDI

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “2023 Yılı Bütçesi” ile ilgili konunun müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Okul Kantini ve Yemekhanelerinin Denetimi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Eğitim, Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan; “Mevsimlik İşçilere Kırtasiye Yardımı Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Yaprak ve Toprak Analizi Laboratuarı Kurulması ” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Tarım Alanlarının Çölleşme Riski” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi konularından ilgili komisyonlarda çalışmaları tamamlanmadığı için mecliste görüşülmedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

xenforo eklentileri hacker blog hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri