DOLAR 18,6496 0.05%
EURO 19,3199 0.12%
ALTIN 1.042,960,08
BITCOIN 301426-1,69%
Ankara
11°

KAPALI

06:26

İMSAK'A KALAN SÜRE

BÜTÇE MARATONU BAŞLADI

BÜTÇE MARATONU BAŞLADI

ABONE OL
6 Ekim 2022 09:47
BÜTÇE MARATONU BAŞLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MECLİSTE BÜTÇE MARATONU

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci toplantısı 6 Ekim Perşembe (bugün) yapılacak. Ekim ayı ikinci toplantısında Polatlı Belediyesi 2023 yılı bütçesi  ve 2023  mali yılı performansı  müzakere edilecek. 2022 yılı belediye bütçesi 2022  Ekim ayında 230 Milyon TL olarak belirlenmiş, dünyada ve ülkede yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle  2022 Haziran ayında 133 Milyon TL ek bütçe kararı mecliste onaylanmıştı.

 

 

 

 

 

 

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Polatlı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek ve saat 18.00’da başlayacak meclis toplantısında 19 gündem maddesi yer alacak. Gündem en önemli maddesi 2023 yılı Polatlı Belediye bütçesi olacak. 2022 yılı belediye bütçesi geçtiğimiz yıl Ekim ayında 230 Milyon TL olarak belirlenmiş, dünyada ve ülkede yaşanan ekonomik gelişmeler nedeniyle Haziran ayında 133 Milyon TL ek bütçe kararı meclisten geçmişti. 2023 yılı bütçemiz ne kadar olacak?

MECLİSTE  19 GÜNDEM MADDESİ

Plan ve Bütçe Komisyonuna Havale Olunan; “Taşınmaz Satışı” ile ilgili konunun müzakeresi, “2023 Yılı Bütçesi” ile ilgili konunun müzakeresi, “2023 Mali Yılı Performans Programı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Tahsis(140158 Ada 2 Parsel-475 Ada 3 Parsel)” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Zemin Kat Ticari Yapıların Ücretlendirilmesi” ile ilgili müşterek önerge, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Polatlı İlçesi Mehmet Akif Mahallesi 2892 Ada 1 Parseldeki Teknik Altyapı Alanının Bir Kısmının Belediye Hizmet Alanına (İtfaiye Alanı) Dönüştürülmesine Ait İmar Planı” ile ilgili konunun müzakeresi, müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Parka İsim Verilmesi(İ.Levent Yücel)” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Okul Kantini ve Yemekhanelerinin Denetimi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Eğitim, Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan; “Mevsimlik İşçilere Kırtasiye Yardımı Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. “Dünyanın İlk Kadın Teşkilatının Araştırılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Kamusal Alanların Doğru Kullanımı Hakkında Bilgilendirme” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Kadın ve Aile Hizmetleri Birimi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna Havale Olunan; “Çiftçilerin Kimyasal Atıklar Hususunda Bilinçlendirilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Yaprak ve Toprak Analizi Laboratuvarı Kurulması ” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Anız Yakılmaması Hususunda Çiftçilerin Bilinçlendirilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Tarım Alanlarının Çölleşme Riski” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi konuları mecliste görüşülecek.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

xenforo eklentileri hacker blog hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Mali Müşavir Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi ankara muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri