DOLAR 18,5833 -0.25%
EURO 18,4365 0.33%
ALTIN 1.025,220,01
BITCOIN 3746830,46%
Ankara
14°

PARÇALI BULUTLU

16:10

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

ÖZTÜRK:TÜRKİYE GENELİNDE HALKLA EN ÇOK BULUŞAN PARTİ YENİDEN REFAH

ÖZTÜRK:TÜRKİYE GENELİNDE HALKLA EN ÇOK BULUŞAN PARTİ YENİDEN REFAH

ABONE OL
21 Eylül 2022 09:39
ÖZTÜRK:TÜRKİYE GENELİNDE HALKLA EN ÇOK BULUŞAN PARTİ YENİDEN REFAH
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 

ÖZTÜRK: TÜRKİYE YANIYOR, MİLLİ GÖRÜŞÜ ARIYOR

 

 

Türkiye genelinde halkla en çok buluşan siyasi partinin Yeniden Refah Partisi olduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk “Ne Cumhur İttifakı ne de Millet İttifakı halkın içine çıkamıyor, her iki ittifaka da halktan tepki var   liderimiz Anadolu’yu geziyor.”dedi.

 

 

 

 

Türkiye genelinde halkla en çok buluşan siyasi partinin Yeniden Refah Partisi olduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk “Ne Cumhur İttifakı ne de Millet İttifakı halkın içine çıkamıyor, her iki ittifaka da halktan tepki var   liderimiz Anadolu’yu geziyor. Türkiye’nin dört bir yanında insanımızla, esnafımızla muhatap oluyoruz. Ne görüyoruz? İki kısa cümleyle özetleyeceğimiz bir manzara: Birincisi ‘Türkiye yanıyor’. İkincisi de ‘Milli Görüş’ü arıyor’ cümlesi. Neden? Çünkü yanmasının en önemli sebebi ekonomik kriz. Esnafa gidiyoruz, karanlıkta oturuyor. ‘Elektriği açamıyorum çünkü faturaları ödeyemiyorum’ diyor. Sıcakta kliması var, klimasını açamıyor, klima kapalı. Sıcakta karanlıkta terleyerek oturuyor. Aynı çiftçinin köylünün olduğu gibi esnaf da dertli. Ekonomik sıkıntılardan dolayı Türkiye yanıyor. 1 Eylül’den itibaren geçerli olmak üzere elektrik ve doğal gaza yeni zamlar. Doğal gaz konutta yüzde 20 zamlandı. Sanayide yüzde 50,8 zamlandı, elektrik üretim amaçlı doğal gaz yüzde 49,5 zamlandı. ‘Karadeniz’de doğal gaz bulduk’ dedikten bugüne kadar tam 18 kez doğal gaza zam yapılmış. Şu 8 ayda yani 2022 yılı içinde doğal gaz konutlarda yüzde 174 arttı. Bu da 100 liralık faturanın 274 lira olması demek. Küçük ve orta boy işletmelerde 8 ayın içinde doğal gaz yüzde 277 arttı. Büyük ölçekli sanayide doğal gaz 8 ayda yüzde 379 arttı. Peki elektrik? Yine bu yıl içerisinde, sadece şu 8 ayın içerisinde konutlarda kullanılan elektrik yüzde 109’la yüzde 212 arasında arttı” diye konuştu.

 

İKTİDARIMIZDA O ADALARDA BİR TANE YUNAN BAYRAĞI BIRAKMAYACAĞIZ

 

Yunanistan ile had safhaya çıkan gerginliğe ilişkin de konuşan Öztürk ,  “Yunanistan’la yaşanan gerginlikten dolayı çıktılar ‘Bir gece ansızın gelebiliriz’ dediler. Kendilerine Yeniden Refah Partisi olarak diyoruz ki; ’20 seneden beri bu gece bir türlü gelmiyor. Adamlar Ege’deki kaç tane adada, kaç tane kayalıkta bize ait olan toprak parçasında çıktılar, Yunan bayrağını diktiler. İnternette, yabancı basında, Yunan basınında fotoğrafları var, videoları var. Bayraklarını diktiler, kendi askerlerini çıkardılar. Pek çok vatansever, emekli general, emekli asker, basın toplantıları yapıyor. Sosyal medyada bunları yazıyor, bildiriyor. Yıllardan beri vatan toprağımız orada Yunan işgali altında ama hala daha ‘Bir gece ansızın gelebiliriz’ diyorlar. Biz Yeniden Refah Partisi olarak iktidar olduğumuz zaman aynen Kıbrıs Barış Harekatı’nın emrini Erbakan Hocamızın verdiği gibi gelir gelmez bu adalarda, bu kayalarda bir tane Yunan bayrağı bırakmayacağız Allah’ın izniyle. Biz ne dedik Erbakan Hocamız için? ‘Konuştuğunu yapan Erbakan’ dedik. Milli Görüşçü sadece konuşmaz. O, konuştuğunu aynı zamanda yapar. Ondan sonra ‘Vatan, millet’ diyorsun, ‘Beka’ diyorsun. ‘Ezan susmaz, bayrak inmez’ diyorsun. Ege’de göz göre göre adam bizim toprağımızı işgal etmiş, asker çıkarmış, bayrak dikmiş. Onlara neden gerekli müdahaleyi yapmıyorsun?” ifadelerini kullandı.

 

 

İLK İŞİMİZ İŞÇİ, MEMUR, EMEKLİYE YÜZDE 150 MAAŞ ZAMMI…

 

Öztürk ” 300 bine yakın resmi üyesiyle 81 il 900’den fazla ilçede teşkilatlanması ile bütün illerimizde gençlik hanım teşkilatlarıyla illerimizin çok önemli bir kısmında çok sayıda köy ve mahalle teşkilatlarımızla muazzam bir teşkilat muazzam bir yapı haline geldik. Bütün bu çalışmalarımızı üye kayıtlarımızla taçlandırdık. Bugün geldiğimiz noktada mecliste grubu bulunan siyasi partilerin üye sayısına yakın bir üyeye ulaştık. İnşallah bu 300 bini seçimden önce 500 bine çıkartacağız ve mecliste grubu bulunan siyasi partilerin üyelerinde daha fazla üyesi olan bir parti haline geleceğiz. Biz milli görüşçüler olarak masa başındakiler ve kasa başındakiler görüşünü bozup milli görüşü iktidara taşıyacağız. Zamsız, borçsuz, vergisiz 150 milyar dolar bulunacağız. Aynen 54’üncü hükümette 6 ayda 35 milyar dolar kaynak bulduğumuz gibi. Denk bütçe ve havuz sistemiyle bu ödenen milyarlarca doları faize gitmekten kurtulacağız. Denk bütçe yapmak zorunlu olacak. Hiçbir kamu kurumu gelirinden daha fazla harcama yapamayacak. Kamudaki israf önlenecek. Muazzam bir tasarruf olacak. Bu kaynağı 85 milyona aktaracağız. İlk işimiz işçi, memur, emekliye yüzde 150 maaş zammı yapacağız. Çiftçiye ucuz mazot, ucuz elektrik, mahsullere alım garantisi verilecek. 81 ilimize 681 refah projemizle 10 milyon işsize istihdam imkanı oluşturulacak. Küçük esnafın, çiftçinin bankalara olan borçlarının faizinin bir defaya mahsus olmak üzere devlet tarafından ödenmesi sağlanacak. Gençlerimize kaliteli eğitim vaat ediyoruz. Kamuda işe alımlarda mülakatı ortadan kaldıracağız. Dayısı olan değil, hakkı olan hizmet makamına oturacak. Bizim inancımızın temelinde adalet yatar. Paylaşımda, yönetimde, yargıda adaleti tesis edeceğiz. Manevi kalkınma da lazım. Önce ahlak ve maneviyat diyoruz. Türkiye genelinde boşanmalar artıyor. Neredeyse 3 evlilikten biri boşanmayla sonuçlanıyor. Uyuşturucu kullanımı artıyor. LGBT sapkınlığının gece gündüz reklamını yapıyorlar. Gençler arasında deizm ve ateizm gibi felaketler yaygınlaşıyor. Eğitimin ıslah edilmesi gerekir. Nefis terbiyesini esas alacak bir eğitim getirilecek. Medyanın ıslah edilmesi lazım. Batıdan ithal yasaları değiştireceğiz. Ekonomik krizin ıslah edilmesi sağlanacak. Bu ahlaki erozyonda da rol oynuyor. Acil eylem planlarını devreye sokacağız.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum hack forum hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
mantar yetiştiriciliği eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi arı yetiştiriciliği eğitimi