DOLAR 18,5318 0.13%
EURO 18,2741 0.7%
ALTIN 1.009,072,13
BITCOIN 3596471,61%
Ankara
18°

AÇIK

18:55

AKŞAM'A KALAN SÜRE

HERŞEYE RAĞMEN DEĞİŞİM…

HERŞEYE RAĞMEN DEĞİŞİM…

ABONE OL
15 Eylül 2022 09:41
HERŞEYE RAĞMEN DEĞİŞİM…
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Polatlı Ticaret Odası başkan adayı İhsan Öz mevcut oda yönetimin üyelere eşit mesafede davranmadığını belirterek rakip olarak gördükleri üyelerine art niyetli davrandıklarını kaydetti. Öz ”2 Ekim tarihinde yapılacak olan Polatlı Ticaret Odası seçimleri için 13.09.2022 tarihinde Polatlı Ticaret Odası 12 grupta seçmen listeleri ilçe seçim kuruluna teslim etti.Teslim edilen listelerde askıda olan sebebini bilmediğimiz nedenlerle listede olmayan bir çok firmanın oy kullanamayacağını gördük bununla ilgili Polatlı Ticaret odasından bilgi edinmek istediğimizde  maalesef muhatap bulamadık. Tüm üyelere eşit mesafede olması gereken bir odanın rakip gördüğü karşı tarafa oy verme ihtimali olan kişilere ters ve ilgisiz davranması bizleri üzmüştür.Malumunuz ekonomik şartlar sebebi ile borcunu geciktiren arkadaşlara odanın tüm zorlukları çıkarmasını hayretle izliyoruz.Aidat borcu olanların borçlarını ödemelerine rağmen askıdan düşüp düşmeyecekleri kendilerine söylenmemektedir.Borcu olup askıda olan üyelere bildirim yapılmadan seçim listesinden düşürülmesini kınıyoruz.
Oluşturulan seçim listelerinde meslek komitelerine NACE kodlarına uyulmadan keyfi grupları değiştirerek haksız ve hukuksuz davranmaya ve insanları mağdur ettiniz.
2 ekim 2022 tarihinde yapılacak olan Polatlı Ticaret odası seçimine mevcut yönetim bir gölge daha düşürmüştür.Ayrıca seçimin yapılacağı yer ile mevcut yerin uygun olmadığına dair taleplerimiz karşılık bulmamıştır.Uygunsuzluğu açıklayacak olursak mevcut kullanılan binanın m2’si , engelli yada yaşlı üyelerimizin sandığa ulaşması için asansör,engelli rampası olmadığı ve merdivenin dik bir biçimde olduğu açıkça gözlenmektedir.Bu hususta orada yaşanacak olumsuzluklar ilgili kurum ve kuruluşlar sorumludur.Bu konuda resmi makamlara dilekçemizide verdik.
Polatlı Ticaret Odasının keyfi hareketlerinden biride 2021 yılından önce odaya hiç bir borcu olmamasına rağmen hiçbir bildirim yapılmadan , bilgi vermeden şirketleri askıya alan yönetim hatalarına devam etmektedir. Bu konuda oy kullanamayacak olan oda üyelerinin gaspedilen haklarının sonuna kadar takipçisi olacağız.
Bu olumsuz havaya rağmen odaya gidip borcunu ödeyen üyelere zorluklar çıkararak kanunda olmamasına rağmen dilekçe istenerek üyeleri seçimden uzaklaştırma çabasını kınıyorum .Sizler yönetim olarak anladığım kadarıyla kanunları incelemiyorsunuz.Basınla paylaştığım belgede resmi gazete yayınlanan kanunun dilekçe istenmediği açıkça görülmektedir. Oda üyelerine keyfi zulmü bırakın .Bu çabalarınız size hiç bir şey kazandırmayacaktır. Ben ve arkadaşlarım herşeye rağmen değişim diyen oda üyelerinin destekleriyle 2 Ekim’de sandıkta sizlere bir ders verecektir.Sizler makamdan ve koltuktan aldığınız güç ile 18 gün daha bu zulmünüze devam edin. 2 Ekim’de tüm komitelerde sandıklara gömüleceksiniz.Tüm zorluklara rağmen DEĞİŞİM diyor ,2 ekim’de üyelerimizi odaya sahip çıkmaya ve değişime destek olmaya davet ediyorum .” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum hack forum hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
mantar yetiştiriciliği eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi arı yetiştiriciliği eğitimi