DOLAR 18,5815 -0.25%
EURO 18,4382 0.35%
ALTIN 1.025,260,01
BITCOIN 3746410,36%
Ankara
14°

PARÇALI BULUTLU

12:58

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

DEĞİŞİMİN AYAK SESLERİ 

DEĞİŞİMİN AYAK SESLERİ 

ABONE OL
5 Eylül 2022 09:44
DEĞİŞİMİN AYAK SESLERİ 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

ÖZ VE EKİBİ DUALARLA YOLA ÇIKTI

‘’DEĞİŞİM İÇİN GELİYORLAR’’

Polatlı Ticaret Odası seçimlerine kısa bir süre kala Polatlı Ticaret Odasında beyaz bir sayfa açmaya emin ve sağlam adımlarla yaklaşan Polatlı Ticaret Odası Başkan Adayı İhsan ÖZ ve ekibi Dualarla ‘‘Vira Bismillah’’ dedi.   Sakarya Meydan Muharebesi Zaferini kutlamaya hazırlandığımız şu onurlu günlerde Şüheda Torunları beyaz bir sayfa için Sakarya Şehitliğinden dualarla yola çıktı.  Polatlı Ticaret Odası Başkan Adayı İhsan ÖZ ve Yol Arkadaşları seçim yarışında Polatlı’da kamuoyu rüzgarını arkasına aldı . ÖZ ‘‘ Şeffaf, adil ve eşit bir yönetim için Değişim şart. Bu sebeple yola çıktık.  Allah muzaffer eylesin. “dedi.

Polatlı Ticaret Odasında beyaz bir sayfa açmak için yola çıkan ve ‘‘Oda bizi çağırıyor.’’ sloganı ile misyonunu belirleyen Polatlı Ticaret Odası Başkan Adayı   İhsan ÖZ’ün etrafından kenetlenen iş adamları zafere doğru koşuyor. Polatlı’da her biri ayrı sektörde ve işinde uzman, güvenilir,  kalite ile isim yapmış seçkin iş adamlarının oluşturduğu ekip, Başkan Adayı İhsan ÖZ ile Polatlı’da değişimin ayak seslerini duyurdular.

 SAKARYA ŞEHİTLİĞİ’NDE DUA EDEREK YOLA ÇIKTILAR

Polatlı Ticaret Odası Başkan Adayı İhsan ÖZ ve meslek komite üyeleri gerçekleştirdikleri birlik ve beraberlik toplantısında  ‘‘Değişim için geliyoruz’’ mesajı ile geleceğe dair umut verdiler. İlk olarak Sakarya Şehitliğinde toplanan Polatlı Ticaret Odası Başkan Adayı   İhsan ÖZ ve on iki (12) Meslek Komite Üyeleri  dualar ederek ardından birliktelik yemeğinde istişarelere ve hedeflerine yönelik amaç ve eylemlerinin planını oluşturdular.

ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA ALLAH HER BİRİMİZİ MUZAFFER EYLESİN

Birlik ve beraberlik yemeğinde komite üyelerine seslenen Polatlı Ticaret Odası Başkan Adayı İhsan ÖZ  “Çıktığımız bu yolda Allah her birimizi muzaffer eylesin, Rabbim utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun, layığı ile Polatlı’mıza ve iş insanlarımıza hizmet etmeyi nasip eylesin.” dedi.

 NEDEN DEĞİŞİM?

ÖZ,  şeffaf ve dinamik bir ekip için, tek başlı bir yönetim anlayışı değil paylaşımcı bir yönetim anlayışı olması gerektiğinin altını çizerek ‘‘Tüm üyelerimizi kaynaştırmak için şeffaf,  adil ve eşit yönetim anlayışıyla beyaz bir sayfa açmak için yola çıktık.’’ dedi.

NEDEN BEYAZ BİR SAYFA?

İhsan ÖZ ‘‘Dürüst yönetim tarzı için, daha katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim için,  birlik ve beraberlik için, tüm üyelerimizin Polatlı Ticaret Odası internet sayfasının kanun ve yönetmeliklere uygun olması için,  oy kaygısı ile üye sayfasını kapatmaya son vermek için, kendine güvenen her üyemizin her zaman odayı yönetmeye aday olmasını sağlamak için,  tüm üyelerimize seçimlerde çok rahat aday olma imkanı sağlamak için beyaz bir sayfa açacağız.’’ dedi.

POLATLI TİCARET ODASINI ŞEFFAF BİR KURUM HALİNE GETİRECEĞİZ

Polatlı Ticaret Odası Seçimlerinden zaferle çıkacaklarını belirten  ÖZ “Ticaret Odasını sadece üç beş kişiye hizmet eden oda olmaktan çıkarıp tüm Polatlı’daki Oda Üyelerine ve sonrasında ise herkesin rahatlıkla ulaşabileceği şeffaf bir Kurum haline getireceğiz.” dedi.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Polatlı’da İş İnsanları ile yapacakları hizmetleri yol arkadaşları ile paylaşan  ÖZ “ Biz kendi işimize bakacağız ve yakaladığımız bu muhteşem, güçlü grubu inşallah bundan sonra Polatlı’nın iş hayatına daha uzun yıllar hizmet edecek bir şekilde organize edip Polatlı’nın menfaatine faydalı işler yapacağız. Yapmak istediğimiz birçok faaliyet var, planlarını ekibimizle yaptık ve seçimlerden zaferle çıktıktan sonra projelendirme aşamasına geçeceğiz. Planlarımızdan birkaç örnek vermek gerekirse öncelikle Polatlı Ticaret Odası’nı üyelerimize ve sonrasında Polatlı’nın tamamına hizmet eden bir kurum haline döndüreceğiz. Ticaret Odasını sadece üç beş kişiye hizmet eden oda olmaktan çıkarıp üyelerimizin ve halkımızın rahatlıkla ulaşabileceği şeffaf bir Oda haline getireceğiz.

HEDEFİMİZ POLATLI’YI OSB’LERLE ZİRVEYE TAŞIMAK

ÖZ ‘‘Önceliğimiz Organize Sanayi Bölgelerini Polatlı’mızın tamamına hitap eden bir kurum haline getirmek.  Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren iş adamlarımızı Avrupa’da ve özellikle Orta Asya’da,  Türkiye Cumhuriyetleri dahil beşerli, altışarlı  ve yedişerli ülkelerin her birinde bir temsilcilik atayıp Polatlı ile koordinesini sağlayarak Polatlı’mızı kısa sürede zirveye taşıyacağız.’’ dedi.

ÜRETİM YAPAN İŞ ADAMLARIMIZIN POLATLI SANAYİSİ İLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLMALARINI SAĞLAYACAĞIZ

İhsan ÖZ ‘‘Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bütün iş adamlarımız ile istişare içinde kalarak sıcak temasları artırıp yapacakları üretimlerde Polatlı Sanayiinden faydalanmalarını sağlayacağız. İçimizde orada iş yapan arkadaşlar da var.  Organize Sanayi Bölgesinde çok yüksek rakamlarla ekonomiye katkı sağlanıyor. Bunun %10’unu Polatlı Sanayisindeki esnaf arkadaşlar ile bağlantılı hale getirecek şeklinde planımızı oluşturduk. Polatlı Sanayii şu halinden en az on kat büyüme potansiyeline sahip ve bunu da biz sağlarız, biz başarırız. OSB deki iş insanların çok sıcak ve çok samimi olduklarını görüyorum.  Bu planlarımızı proje haline getirmemizde destek vereceklerine gönülden inanıyorum.’‘ dedi.

POLATLI’YA YATIRIM YAPAN İNSANLAR BİZİM BAŞIMIZIN TACI

ÖZ ‘‘İçimizde Polatlı’ya gelip yatırım yapan arkadaşlarımız var. Huzurunuzda onlara da teşekkür ediyorum. Polatlı’ya ve Ülkemize hizmet eden ve taşın üstüne taş koyan faydalı insanlardan Allah Razı Olsun. Polatlı’ya yatırım yapan insanlar bizim başımızın tacı ve sizlerle ilgili çalışmalarımız olacak, planlarımızın dahilinde.” dedi.

HEM KALİFİYE ELEMAN YETİŞTİRİLEREK HEM DE İSTİHDAMA DESTEK VERECEĞİZ

ÖZ ‘‘Polatlı’da kalifiye eleman yetiştirilmesi için yapılan çalışmalar yeterli olmadı. Milli Eğitim Bakanlığımız ile çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz. Planımız doğrultusunda projemizi oluşturup bu kapsamında çalışacağız. Bu sayede hem kalifiye eleman yetişecek hem de istihdam sağlanacak. Polatlı ekonomisini bu projemiz ile hedeflediğimiz seviyeye getireceğiz.’’ dedi.

ÜNİVERSİTELİ YAVRULARIMIZA BURS VERECEĞİZ

Polatlı Ticaret Odası Seçimlerini kazandığında ilk yapacağı projeyi açıklayan  ÖZ “Polatlı’nın tamamında yapmak istediğimiz ilk projelerden biridir. Türkiye Odalar Borsalar Birliği işbirliği ile Polatlı dışında okuyan, yardıma ihtiyacı olan başarılı çocuklarımıza, üniversiteli yavrularımıza burs vereceğiz. Göreve başlar başlamaz yapmak istediğimiz ilk hedefimiz. Şehir dışında okuyan yavrularımız ekonomik şartlardan dolayı çok zorlanıyor. Aileler binbir güçlükle yavrularını okuturken yavrularımızın ise tek yapması gereken derslerinde başarılı olmak. Onların gelecekteki hayatlarına bir nebze de katkımız olursa ne mutlu bize. İnşallah bu işi de sizlerin destekleri ile iş başına geldiğimizde başaracağız.” dedi.

POLATLI’NIN TAMAMINA HİZMET EDECEK BİR EKİPLE İŞ BAŞINA GELECEĞİZ

İHSAN ÖZ son olarak yol arkadaşlarına seslendi ve ‘‘Seçime kısa bir süre kaldı. Bu seçimden zaferle çıkacağımıza inancım sonsuz. Her Birinize inanıyor ve güveniyorum.   Sizlere bugüne kadar yaptığınız özverili çalışmalardan dolayı ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Polatlı Ticaret Odasının ihtiyacı olan düzgün, şeffaf ve çalışmaya istekli, Polatlı’nın tamamına hizmet edecek olan sizlerle işbaşındayız. “dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum hack forum hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
mantar yetiştiriciliği eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi arı yetiştiriciliği eğitimi