DOLAR 18,5318 0.13%
EURO 18,2741 0.7%
ALTIN 1.009,072,13
BITCOIN 3596471,61%
Ankara
18°

AÇIK

18:55

AKŞAM'A KALAN SÜRE

ÖZTÜRK:  “VATANDAŞIMIZ HER İKİ İTTİFAKTAN DA YAKA SİLKMİŞ DURUMDA

ÖZTÜRK:  “VATANDAŞIMIZ HER İKİ İTTİFAKTAN DA YAKA SİLKMİŞ DURUMDA

ABONE OL
16 Ağustos 2022 10:12
ÖZTÜRK:  “VATANDAŞIMIZ HER İKİ İTTİFAKTAN DA YAKA SİLKMİŞ DURUMDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ÖZTÜRK  :TÜRKİYE’DE 2 PARTİ VAR: YENİDEN REFAH PARTİSİ VE DİĞERLERİ…

 

 Hafta sonu Polatlı Cumhuriyet meydanında  açılan üye stantlarında vatandaşın Yeniden Refah Partisi’ne  teveccüh gösterdiğine dikkat çekerek  Vatandaşın  mevcut ittifaklardan yaka silktiğini söyleyen  Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk “Partimizin 40. Yılında bizlerde Erbakan hocamızın dediğini diyoruz :Türkiye’de aslında 2 tane parti var diyoruz: Birincisi Yeniden Refah Partisi ve ikincisi de diğerleri partisi… Çünkü diğer partilerin birbirinden hiçbir farkı yok”ifadelerine yer verdi.

 

Ekonomik krizden çıkış için gereken kaynağı, somut ve bilimsel olarak ortaya koyan tek partinin de yine Yeniden Refah Partisi olduğunu belirten Öztürk  vatandaşın  iktidar ve muhalefet arasındaki kayıkçı kavgasından bıktığını söyledi.

 

Yeniden refah partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk “Milli Görüş’ün ikinci 40 yılında biz de Erbakan Hocamız gibi Türkiye’de aslında 2 tane parti var diyoruz: Birincisi Yeniden Refah Partisi ve ikincisi de diğerleri partisi… Çünkü diğer partilerin birbirinden hiçbir farkı yok. Bir defa Küresel Sömürü düzenini rahatsız eden duruşları, sistemi değiştirmeye yönelik bir taahhütleri, bir çabaları yok. Hepinizin de bildiği gibi Küresel sistemin dayatması olan aşı zorbalığına karşı tavır koyan, tek başına mücadele eden sadece Yeniden Refah Partisi olmuştur. Diğer taraftan iklim değişikliği bahanesiyle tarım ve hayvancılığımızı, yeni nesillerimiz, gıda güvenliğini tehdit etmeye kalkan küresel mihraklara, sözde sözleşmelere karşı duruş ortaya koyan yine Yeniden Refah Partisi’dir. Aynı şekilde dış güçler tarafından; aile yapımızı, yuvalarımızı ve gençlerimizi zehirlemek üzere bünyemize zerk edilmeye çalışılan İstanbul Sözleşmesi’ne karşı direnen, duruş sergileyen tek parti Yeniden Refah Partisi oldu. Tek başına bu mücadeleyi verdi ve bu mücadelenin sonunda en azından İstanbul Sözleşmesi’ndeki imzanın geri çekilmesine vesile oldu.”

 

‘EKONOMİK KRİZDEN ÇIKIŞ İÇİN GEREKEN KAYNAĞIMIZ HAZIR’

 

Ekonomik krizden çıkış için gereken kaynağı, somut ve bilimsel olarak ortaya koyan tek partinin de yine Yeniden Refah Partisi olduğunu belirten Öztürk “Partimizi kurduğumuz gibi yaptığımız ilk iş ‘Milli Kaynak Paketleri’ kitabımızı ortaya koymak oldu. Nasıl 54. Hükümette 6 ayda 35 milyar doları Erbakan hocamız bulduysa, biz de Yeniden Refah Partisi olarak bir senede 150 milyar dolar kaynağı nasıl bulacağımızı Milli Kaynak Paketleri kitabımızda ortaya koyduk. Milletimiz bunları gördüğü için akın akın Yeniden Refah Partisi’ne koşuyor.”

MİLLET KAYIKÇI KAVGASINDAN BIKTI, ALTERNATİF ARIYOR

 

Halkın iktidar ve muhalefet arasındaki kayıkçı kavgasından bıktığını belirten Öztürk  kendilerinin her iki ittifakta yer almadığını hatırlattı ve şöyle devam etti:

 

“Vatandaşımız her iki ittifaktan da yaka silkmiş durumda. Bir tarafta kasa başındakiler, diğer tarafta da masa başındakiler… Sanki birbirlerinden bir farkları varmış gibi kör dövüşü yapıyorlar ve kayıkçı kavgasını devam ettiriyorlar. Milli Görüş hiç yokmuş gibi davranıyorlar. ‘İktidarı destekliyorsan kasa başındakilere gideceksin, muhalefeti destekliyorsan masa başındakilere gideceksin.’ Vatandaşa, seçmene başka bir alternatif veya seçenek göstermiyorlar. Biz Milli Görüş olarak ne masa başındakilerle ne de kasa başındakilerle birlikteyiz. Bu milletin önüne konulan masa başındakiler ve kasa başındakiler oyununu biz bozacağız Allah’ın izniyle. Her iki taraftan da millete hayır gelmeyeceğini milletimize anlatacağız.”

MASA BAŞINDAKİLERDEN DE BU MİLLETE HAYIR GELMEZ

 

Öztürk ,Masa başındakiler olarak nitelendirdiği 6’lı masa ittifakının da iktidardan farkı olmadığını kaydetti. Öztürk  Masanın bir tarafında AK Parti içerisinde 10 seneden fazla önemli makamlarda bulunan ve yapılan yanlışlara ortak olan isimlerin bulunduğunu, masanın diğer tarafında ise 28 Şubat’ın en ateşli savunucusu ve kendi partisi içerisinde LGBT komisyonu kuran CHP’nin olduğunu söyledi.

 

‘YENİDEN REFAH İKTİDARINDA 3 ÖNEMLİ ADIM ATACAĞIZ…’

 

Yeniden Refah iktidarında 3 önemli adım atacaklarını söyleyen Yeniden Refah Partisi   Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk , “Atacağımız 3 adımın birincisi kamuda israfı ortadan kaldırmak, ikincisi denk bütçeyi gerçekleştirmek ve üçüncü olarak da imtiyazlı holdinglere kaynak aktarımını durdurmak olacaktır. Böylece milyarlarca lira kaynak milletimize gidecek. Bir de üstüne işbaşı yapınca da yüzde 150 maaş zammı ile işe başlayacağız.”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum hack forum hacker blog defacer diyetisyen null forum
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
mantar yetiştiriciliği eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi arı yetiştiriciliği eğitimi