DOLAR 18,0876 0.04%
EURO 18,1625 -0.57%
ALTIN 1.015,73-0,51
BITCOIN 384288-6,83%
Ankara
24°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YKS’YE DAMGASINI VURDU         

MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YKS’YE DAMGASINI VURDU         

ABONE OL
19 Temmuz 2022 09:23
MEZAİM KİRAZ KOLEJİ YKS’YE DAMGASINI VURDU         
1

BEĞENDİM

ABONE OL

 

POLATLI’DA  GELENEK BOZULMADI

 

Yükseköğretim kurum Sınavı  (YKS) sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.   YKS ‘ de gelenek bozulmadı, Mezaim Kiraz Koleji YKS’ye damga vurdu.  Mezaim Kiraz Koleji öğrencileri Türkiye  sıralamasında ve Polatlı derecelerinde isim yaptı.  YKS de Berke AKDERE SAY. 459. Sude ERTAŞ YKS EA. 375. sıralaması çıkardı.. Türkiye sıralamasında 10 binde 16 ; ilk 20 binde 27  ;öğrenci bunun yanı sıra kitlesel anlamda da yüksek başarı yakaladı.

 

 

 

 

 

  Polatlı da eğitimin adresi Mezaim Kiraz Koleji YKS 2022 ‘ de yine isim yapan okul oldu. Türkiye sıralamasında  ilk on bine 16 öğrenci gönderen Mezaim Kiraz Koleji  başarıları isminden söz ettirdi.

 

YKS sonuçlarının  açıklanmasının ardından  Polatlı Mezaim Kiraz koleji Kurucusu Mezaim KİRAZ sınav sonuçlarını değerlendirdi.Kiraz  ‘’ Polatlı Mezaim Kiraz koleji YKS de Polatlı birincikleri ve Türkiye dereceleri hem bireysel hem kitlesel başarıda öncülük eden kurumumuz; geleneği bozmadan geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye dereceleri ve Polatlı dereceleri çıkarmayı başarmıştır. Kurumumuzda YKS de Berke AKDERE SAY. 459. Sude ERTAŞ YKS EA. 375. sıralaması çıkarmıştır. Türkiye sıralamasında 10 binde 16 ; ilk 20 binde 27  ;öğrenci bunun yanı sıra kitlesel anlamda da yüksek başarı yakalamıştır.Türkiye ve Polatlı dereceleri yapan diğer öğrencilerimizi de tebrik eder başarılar dileriz. Bu başarının sağlanmasında özveriyle çalışan  ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize, Öğrencilerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

KİRAZ:  HER YIL ARTAN BAŞARILARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

KİRAZ  ‘’ Polatlılımızda 18 yıllık tecrübesiyle emeğe dönüşerek her yıl artan başarılarla gururumuz olmaya devam ediyor.

“eğitim ciddi kurumların işidir”. Anlayışıyla çıktığımız bu yolda bir gün bile yorulmadan çok çalışmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki Polatlı Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları olarak tek görevimiz öğrencilerimizi üniversiteye göndermek değildir. Polatlı Mezaim Kiraz Eğitim Kurumları olarak fikri hür vicdanı hür öğrenciler yetiştirip bu öğrencilerin yaşadığı topluma, ulusuna ve tüm insanlığa faydalı birer birey olarak yetiştirmeleri hususunda gayret ve çabamızdan asla vazgeçmiyeceğiz.

KİRAZ ; “Sınav yorum ve muhakeme gücünü kullanma, mantık ve akıl yürütme ilkelerine başvurma sistematiğidir. Bilgi bu sınavın en önemli gereksinimidir okulumuzda  alanında deneyimli ve kariyer sahibi bir öğretmen kadrosuyla çalışan öğrencilerin başarısı kaçınılmaz. Okuduğunu anlama,problem çözme gibi beceriler elbette bu sınavda da fazlasıyla sorgulanıyor. Zaman sınırı sınavı bir psikolojik savaş haline getirmekte bu konuyla ilgili deneyimli bir rehberlik servisi kişiye özgü psikolojik destek verip eğitim koçluğu yapmıştır. Hiçbir başarı tesadüf değildir, bu yolda öğrencilerimiz gece 10 çalışması, 100 den fazla deneme sınavı, birebir etüt, rehberlik hizmeti, disiplinli bir çalışma ortamı bu başarının kaynağı olmuştur. Emeği geçen öğretmen, veli ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.”dedi.Dershane,kurs okul eğitim tüm kademelerine öğrencilerimizi bekliyoruz.’’ Dedi.

KAYA:  HER  ÖĞRENCİNİN  POTANSİYEL BAŞARISINI ZİRVELERE TAŞIMAK  BİZİM VE KADROLARIMIZIN  HEDEFİDİR

Mezaim Kiraz koleji Müdürü  Onur KAYA  ise yaptığın  sınav sonuçlarını değerlendirmesinde; YKS sonuçlarını değerlendirirken öncelikle Polatlı’daki tüm öğrencileri tebrik etti. Hiç bir başarı tesadüf değildir.  Mezaim Kiraz Koleji olarak hem kitlesel hem bireysel başarıya önem verdiklerini her öğrencinin potansiyel başarısını zirvelere taşımak bizim ve kadrolarımızın hedefidir. Bu sınavda öğrencilerimizin gösterdiği başarı Velilerimiz; Öğrencilerimiz ve Mezaim Kiraz kolejinin başarısıdır.

27 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan tercih döneminin öğrencinin başarısının karşılığını alması açısından son derece önemli olduğu unutulmamalıdır.  Öğrencilerimizin Mezaim Kiraz koleji Rehberlik servisinin konusunda uzman rehber öğretmenleri etkin rehberlik; isabetli tercihleriyle okul öğrencilerinin tercihlerini yapmaktadır.’’ Dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum hack forum hacker blog defacer diyetisyen null forum hack forum hack haber logsuz shell
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
aromatik bitki eğitimi topraksız tarım eğitimi regresyon eğitimi