DOLAR 17,9331 -0.03%
EURO 18,4099 -0.71%
ALTIN 1.038,510,60
BITCOIN 4449393,14%
Ankara
26°

AÇIK

13:14

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

VERGİ DAİRESİ ESNAF ODALARI İLE TOPLANDI

VERGİ DAİRESİ ESNAF ODALARI İLE TOPLANDI

ABONE OL
29 Haziran 2022 09:42
VERGİ DAİRESİ ESNAF ODALARI İLE TOPLANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

ESNAF ODALARINA BİLGİLENDİRME YAPILD I

 

Genç Girişimcilere Vergi Teşviki ve Basit Usule Tabi Mükellefler Hakkındaki Yapılan Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Polatlı Vergi Dairesi Müdürlüğünde   yapıldı.  Polatlı da bulunan   Esnaf Odaları başkanlarının katıldığı  bilgilendirme toplantısında    toplantıda genç girişimci mükellefiyetin vergi teşvikinden faydalanması için hangi şartları taşıması gerektiği, vergiye uyumlu mükelleflere uygulanan 965 vergi indirimi ve basit usule tabi mükelleflerin (taşıması gereken şartlar, gerçek usulde vergilendirilmeyi gerektiren durumlar anlatıldı.

 

 

Genç Girişimcilere Vergi Teşviki ve Basit Usule Tabi Mükellefler Hakkındaki Yapılan Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Polatlı Vergi Dairesi Müdürlüğünde esnaf  odaları temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

yapıldı

Meslek kuruluşlarının  Vergi Dairesi ve mükellefler arasında köprü görevinde bulunduğu, kayıt dışı ile mücadele ,Vergi Dairesinin İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden sunulan hizmetler  hakkında bilgi verildi.  Polatlı da faaliyet gösteren esnaf odaları temsilcileri üyelerinin   talep ve sorunlarını dile getirdi.

ve görüşleri gündeme getirdi.

. Vergi Dairesi Müdürlüğü ve Oda Başkanlarının  katılımıyla birlikte mükellef odaklı iletişim ,üye talepleri ve sorumlulukları  bilgilendirme  toplantısı karşılıklı fikir alışverişleri ile   tamamlanırken   belirli aralıklarla toplantılara devam edileceği  belirtildi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP