DOLAR 17,9331 -0.03%
EURO 18,4099 -0.71%
ALTIN 1.038,510,60
BITCOIN 4427092,78%
Ankara
26°

AÇIK

13:14

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ADİL BİR SEÇİM İÇİN LİSTELERİ VERİN

ADİL BİR SEÇİM İÇİN LİSTELERİ VERİN

ABONE OL
29 Haziran 2022 09:54
ADİL BİR SEÇİM İÇİN LİSTELERİ VERİN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 SEÇİME ŞAİBE DÜŞÜRMEYİN, ADALETSİZ TUTUMUNUZU DEGİŞTİRİN

Spot: Biz  Meslek Grupları Listelerinin Web Sitesinde Yayınlanmasını İsterken   Akredite Oda  Olan Polatlı ticaret odası web sitesini  kısa süreliğine bakım bahanesi ile   erişeme kapattı.

Yaklaşık 3 ay sonra yapılacak olan Polatlı Ticaret Odası seçimlerine adaylığını açıklayan   İhsan Öz  ve ekibi  , Mevcut PTO yönetimini adaletli  ve   şeffaf olmaya davet etti.  Meslek komite gruplarının yer aldığı listeyi , aday olan yönetime bir türlü vermeyen  Mevcut PTO yönetimi : oda web sitesinde defalarca yayınlayın çağrısına kayıtsız kalan,  Polatlı Ticaret Odası WEB  sitesini  kısa süreliğine bakım bahanesi ile   erişeme kapattı. Mevcut Yönetimi adaletsiz tutumundan dolayı eleştirerek Polatlı kamuoyu önünde  adaletli, şeffaf olmaya davet eden  İhsan ÖZ ve ekibi  demokratik ve adil bir seçim beyanında bulundu.

 

 

 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan Polatlı Ticaret Odası seçiminde  üyeler sandık başına geçecek. Polatlı Ticaret Odası yönetimine talip olan  İhsan Öz ‘ün etrafından  kenetlenen   meslek komiteleri üyeleri  Mevcut oda yönetimine çağrı yaptı; adil ve şeffaf bir seçim için  meslek komiteleri grup listelerini verin , seçime şaibe karıştırıp gölge düşürmeyin”ifadeleri yer aldı. Meslek komiteleri adına  PTO   bina inşaatı önünde  kamuoyuna açıklama yapan  Mimar Murat Uzun  “seçim çalışmalarında oda üyelerimizi ziyarete gittiğimizde birçok üyenin hangi faaliyet grubunda olduğunu bilmediği, grup sayılarında değişiklik olduğunu, bunun demokratik ve adil olmadığını, mevcut yönetime ileterek listelerin paylaşılmasını ve internet sitesinde yayımlanmasını talep ettik.Bu talebimize karşılık maalesef yaklaşık bir aydır olumlu bir cevap alamadık. Bu durum yapılacak olan seçimin adilliğine ve şeffaflığına şimdiden gölge düşürmüştür. Ticaret Odası’nın mevcut yönetimi bu adaletsiz tutumunu ivedi bir şekilde düzeltmek mecburiyetindedir.”dedi.

 

POLATLI’MIZIN TİCARİ ANLAMDA HAK ETTİĞİ KONUMDA OLDUĞUNA İNANMIYORUZ

 

Meslek komiteleri adına  PTO   bina inşaatı önünde  kamuoyuna açıklama yapan  Mimar Murat Uzun   “Çok değerli Polatlı’lı hemşerilerimiz, Polatlı Ticaret Odası’nın değerli üyeleri,  hepinizi saygıyla selamlıyoruz.
Bugün burada  basın açıklamasını yapmamızın sebebi, Ekim ayında yapılacak olan Ticaret Odası seçimidir. Bizler de Polatlı’da Ticaret yapan iş adamları olarak; Sayın İhsan ÖZ Başkanlığında bu seçimlere ekip olarak adayız.

Çünkü Polatlı’mızın Ticari anlamda hak ettiği konumda olduğuna inanmıyoruz. Polatlı’nın dinamiklerini, ticari faaliyetlerini, yapılması gereken birçok atılımları gelişimin bir parçası olarak görüyor ve bu bağlamda göreve hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

 

DEMOKRATİK VE ADİL BİR SEÇİM İÇİN İSTİYORUZ

Bu kapsamda başlattığımız seçim çalışmalarında oda üyelerimizi ziyarete gittiğimizde birçok üyenin hangi faaliyet grubunda olduğunu bilmediği, grup sayılarında değişiklik olduğunu, bunun demokratik ve adil olmadığını, mevcut yönetime ileterek listelerin paylaşılmasını ve internet sitesinde yayımlanmasını talep ettik.
Bu talebimize karşılık maalesef yaklaşık bir aydır olumlu bir cevap alamadık. Bu durum yapılacak olan seçimin adilliğine ve şeffaflığına şimdiden gölge düşürmüştür. Ticaret Odası’nın mevcut yönetimi bu adaletsiz tutumunu ivedi bir şekilde düzeltmek mecburiyetindedir.

AİDATLARI ÜYELERDEN TOPLADILAR TEMEL ATMA TÖRENİNE SADECE YÖNETİMİ DAVET ETTİLER
Basın toplantısını yaptığımız bu alanda, Ticaret Odası’nın yeni hizmet binası yapılacaktır. Geçtiğimiz hafta da temel atma töreni gerçekleştirilmiştir. Oda aidatları istemiyle tüm üyelere eksiksiz bildirim yapılmış olup, temel atma törenine ise sadece mevcut yönetim davet edilmiştir.Polatlı Ticaret Odası mevcut yönetimin değil, tüm üyelerin odasıdır. Bu tutumu değerli üyelerimizin takdirine bırakıyoruz.

 

LÜTFEN BİZLERİ DİNLEMEDEN OY VAADİNDE BULUNMAYINIZ.

Geçtiğimiz ay başlatmış olduğumuz bu seçim çalışmalarına, üye listeleri elimizde olmadan devam etmekteyiz. Bu süreçte ziyaret edemediğimiz tüm üyelerimizden istirham ediyoruz, lütfen bizleri dinlemeden oy vaadinde bulunmayınız. Bu süreçte mevcut yönetim üye listelerini bizlerle paylaşmasa dahi, tüm Polatlı Ticarete Odası’nın değerli üyelerini tek tek ziyaret edeceğiz.
Son olarak Polatlı’mız için iyiye ve güzele dair içimizde büyüttüğümüz vizyon’er ruhu, harekete geçirmek için bu seçimin bir başlangıç olduğuna inanıyoruz”dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum hack forum hacker blog defacer diyetisyen null forum hack forum hack haber logsuz shell
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
aromatik bitki eğitimi topraksız tarım eğitimi regresyon eğitimi