DOLAR 16,6625 0.1%
EURO 17,5007 0.45%
ALTIN 974,790,20
BITCOIN 335055-1,03%
Ankara
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

YILDIZKAYA EK BÜTÇE İSTEDİ

YILDIZKAYA EK BÜTÇE İSTEDİ

ABONE OL
4 Haziran 2022 10:11
YILDIZKAYA EK BÜTÇE İSTEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YILDIKZAYA:EKONOMİK ŞARTLAR NEDENİYLE TÜM BELEDİYELER EK BÜTÇE YAPMAK DURUMUNDA

Polatlı belediyesi ek bütçe alacak. Haziran ayı meclisinde meclis başkanı , Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya  mecliste ek bütçe talebinde bulundu. Başkan Yıldızkaya, “Ekonomik şartlar nedeniyle tüm belediyeler ek bütçe yapmak durumunda. Bizde daire amirlerimizle mevcut devam eden işlerimiz ve yapmayı düşündüğümüz işlerimizle ilgili çalışma yaptık. Karşısına kaynakta koyarak bir ek bütçe oluşturuyoruz.”dedi.

Polatlı Belediyesi ek bütçe konusu Haziran ayı birinci toplantısında gündeme geldi.   Bütçe talebi   Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.  Bir sonraki mecliste görüşülecek olan ek bütçe konusu onaylanırsa belediye  mevcut bütçesine ek bütçe alacak.

DEVAM EDEN İŞLERİMİZ VE YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ İŞLERİMİZLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPTIK

Meclis üyelerini ek bütçe hususunda Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, “Ekonomik şartlar nedeniyle tüm belediyeler ek bütçe yapmak durumunda. Bizde daire amirlerimizle mevcut devam eden işlerimiz ve yapmayı düşündüğümüz işlerimizle ilgili çalışma yaptık. Karşısına kaynakta koyarak bir ek bütçe oluşturuyoruz. Konuyu onaya sunacağız.” Dedi.

  Haziran ayı ilk meclisinde  “Ankara (Polatlı) İlçesi Sarıoba Mahallesine Ait Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı(İtirazı) ” ile ilgili konunun müzakeresi ve “Ankara İli Polatlı İlçesi Beylikköprü Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama imar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ” ile ilgili konunun müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, “Kartaltepe Konutları D,E,F 341 Blok Konut Satışları Hk.” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ek Bütçe” ile ilgili konunun müzakeresi, “İptal-İhdas Kadrolar(Boş Kadro)” ile ilgili konunun müzakeresi, “İpta-İhdas Kadrolar(Dolu Kadro)” ile ilgili konunun müzakeresi ise Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

 Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “Otopark Alanları” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Tarım Merkezi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Muhtaç Hastaların Salgın Hastalıklardan Korunması için Çalışma Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Hayvan Barınaklarında Düzenlemeler Yapılması” ile ilgili müşterek önergelerin komisyon çalışmaları devam ediyor

 KARİYER GÜNLERİ YAPILACAK

Kadın Meclis Üyelerinin Yerel Eşitlik Eylem Planı Kapsamında ilçemizde yaşayan ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik bilinçli bir şekilde tercih yapmaları ve mesleklerin tanıtılması amacıyla Kadın Danışma Merkezi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Hacı Bayram Veli Fen-Edebiyat Fakültesi, Hacı Bayram Veli Meslek Yüksek Okulu paydaşlarının aracılığıyla kariyer günlerinin düzenlenecek.

 POLATLI DA KADINLARA YÖNELİK   ANKETLER YAPILIYOR

Yerel Eşitlik Eylem Planı Kapsamında Polatlı da   kadın  vatandaşlara yönelik yapılan ihtiyaç analiz anketinin ortak paydaşlarımız Kadın Danışma Merkezi, Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, STK’lar ve Kent Konseyi aracılığıyla sonuçlarını değerlendirilecek.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

hack forum defacer hacker blog defacer diyetisyen null forum hack forum hack haber logsuz shell
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara