DOLAR 13,4343-0.77%
EURO 15,2526-0.52%
ALTIN 793,660,54
BITCOIN 564338-0,59%
Ankara
-3°

PARÇALI BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

POLATLI ODA GENEL SEKRETERLERİ TOPLANTIDA

POLATLI ODA GENEL SEKRETERLERİ TOPLANTIDA

ABONE OL
9 Aralık 2021 09:34
POLATLI ODA GENEL SEKRETERLERİ TOPLANTIDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKESOB’da genel sekreterler bilgilendirme toplantısı yapıldı

 

ANKESOB 2021/II. Dönem Oda Genel Sekreterleri Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. ANKESOB’a bağlı odaların genel sekreterlerine yönelik sunumların gerçekleştirildiği toplantıda; yaklaşmakta olan genel kurul toplantılarına ilişkin uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirmede bulunuldu, süreçle ilgili sorular cevaplandırıldı.

 

 

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) 2021/II. Dönem Oda Genel Sekreterleri Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı, Koronavirüs (Kovid-19) salgınından korunma tedbirleri kapsamında Google Meet üzerinden ANKESOB Toplantı Salonu’ndan gerçekleştirildi.

 

ANKESOB Eğitimden Sorumlu Başkan Vekili Muhittin Köksal’ın başkanlığında odaların genel sekreterlerine yönelik gerçekleştirilen toplantıya ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, ANKESOB Genel Sekreteri Mehmet Gündoğan, ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar-Ge Müdürü Erdoğan Özen ile kurum avukatı Cahit Çakır katıldı.

 

ANKESOB 2021/II. Dönem Oda Genel Sekreterleri Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan ANKESOB Eğitimden Sorumlu Başkan Vekili Muhittin Köksal, “Öncelikle yapmış olduğumuz toplantımızın esnaf teşkilatımız için hayırlı olmasını dilerim. Birlik başkanımız Mehmet Yiğiner’in toplantımızın iyi geçmesine yönelik temennilerini de iletmek istiyorum. Toplantı gündemimiz hayli yoğun. Ocak-Mart ayları arasında tüm odalarımızın genel kurulları yapılacak. Bu konuda yapılacak iş ve işlemlere yönelik bazı kanun uygulamalarını genel sekreterimizin yapacağı sunum ve sorularınıza vereceğimiz yanıtlar ile sizlere tekrar hatırlatmak istiyoruz. Birliğimizin avukatı tarafından Kişisel Verilerin Korunmasına yönelik bir bilgilendirmemiz olacak. Eğitim müdürümüzün kişisel gelişime yönelik ilgili bir sunumu olacak. Konuşmamı fazla uzatmadan ilgili arkadaşlarıma sözü vermek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Toplantıda gündem üzerinden Avukat Cahit Çakır “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Uygulaması”, ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar-Ge Müdürü Erdoğan Özen “3S Eğitimi Söz Söyleme Sanatı” ve ANKESOB Genel Sekreteri Mehmet Gündoğan da “Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Olağan Genel Kurullar” başlığı altında olağan genel kurul toplantılarında yapılacak iş ve işlemlere ilişkin birer sunum yaptı.

 

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar da yaptığı konuşmada; yaklaşan genel kurullar öncesi  odaların genel sekreterleri ile her konuda istişare içerisinde olacaklarını belirterek, doğru karar verebilmek için danışmanın, görüş alışverişinde bulunmanın önemine vurgu yaptı. Ar, “Her zaman her konuda karşılıklı işbirliğine, istişareye açığız. Sizler görevinizi layıkıyla yaptıkça, bizlerin de işleri kolaylaşmaktadır. ANKESOB olarak mevzuata uygun yapmış olduğunuz her işte yanınızdayız ve destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Başarı çıtasını her geçen gün yukarılara çıkaracağınız inancıyla, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.