DOLAR 13,2686-3.18%
EURO 15,0561-3.42%
ALTIN 755,99-2,91
BITCOIN 761014-1,69%
Ankara

AÇIK

06:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

MESLEKİ VE İSTİŞARE TOPLANTISINA ÇEPUR VE AYDOĞAN KATILDI

MESLEKİ VE İSTİŞARE TOPLANTISINA ÇEPUR VE AYDOĞAN KATILDI

ABONE OL
8 Kasım 2021 09:29
MESLEKİ VE İSTİŞARE TOPLANTISINA ÇEPUR VE AYDOĞAN KATILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 ESNAF ODALARINA YENİ GENELGELER ANTILDI

 

 Türkiye madeni eşya sanatkarları federasyonu mesleki istişare eğitim ve değerlendirme toplantısına Türkiye’de madeni eşya federasyonuna bağlı  35 meslek dalı ile 227 oda Başkanı katılım sağladı . Polatlı dan  Sobacılar odası başkanı Cabbar Çepur Ve Sanayi ve Zirai aletleri odası başkanı Osman Aydoğan  katıldı.

 Madeni eşya  sektöründe faaliyet gösteren   esnaf odaları başkanlarına ,Esnaf ve Sanatkarlar odalarının çalışma usul ve esasları hakkında Yeni çıkan genelgeleri ve yasalar  kişisel gelişim iş ve sosyal hayatta iletişim eğitim verildi .   Türkiye madeni eşya sanatkarları federasyonu mesleki istişare eğitim ve değerlendirme toplantısına Türkiye’de madeni eşya federasyonuna bağlı  35 meslek dalı ile 227 oda Başkanı katılım sağladı . Polatlı dan  Sobacılar odası başkanı Cabbar Çepur Ve Sanayi ve Zirai aletleri odası başkanı Osman Aydoğan  katıldı.

35 MESLEK DALI İLE 227 ODA BAŞKANI KATILIM SAĞLADI

Eğitim ve istişare toplantısına ilişkin değerlendirme Yapan  Sobacılar odası başkanı Cabbar Çepur Türkiye madeni eşya sanatkarları federasyonu mesleki istişare eğitim ve değerlendirme toplantısına  Polatlı dan   Osman Aydoğan başkanım ile  katılım sağladık.  Türkiye’de madeni eşya federasyonuna bağlı  35 meslek dalı ile 227 oda Başkanı katılım sağladı .

Türkiye madeni eşya sanatkarları federasyonu mesleki istişare eğitim ve değerlendirme toplantısına Federasyon başkanı Nejdet  Heppekcan’ ın açılış konuşması ve federasyonun çalışma programı hakkında sunum yapmasının ardından esnafa Sanatkarlar ve Koparatifçilik genel müdürlüğü Şube müdürü Ergün Ege Yeni çıkan genelgeler ve ESBİS sistemi Ve genel kurul toplantıları hakkında sunum yaptı.

SANATKÂRLAR ODALARININ ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YENİ ÇIKAN GENELGELER ANLATILDI

  Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’ndan Teşkilat müdür Vekili İsmail Özsu Esnaf ve Sanatkarlar odalarının çalışma usul ve esasları hakkında Yeni çıkan genelgeleri ve yasaları Oda başkanlarına anlattı sunum yaptı. Akademisyen ve eğitimci Aslı Gökdemir tekeli kişisel gelişim iş ve sosyal hayatta iletişim eğitimi verdi.    Daha sonra oda başkanları odaların sıkıntıları esnafların sıkıntılarını dile getirdiler. Federasyon ve konfederasyon ile birlikte sıkıntıları ve yapılabilecek önerileri Türkiye’de yapılacak bundan sonraki çalışmalarda alınan kararları bakanlıklara iletilmek üzere dosya hale getirildi. Bizleri  de bir toplantıya davet eden federasyon başkanımız Necdet Heppekcan  ve  bizlere eğitim veren müdür eğitimci ve akademisyenlere sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.