DOLAR 12,49023.08%
EURO 14,12024.02%
ALTIN 712,563,27
BITCOIN 677786-0,65%
Ankara
12°

HAFİF YAĞMUR

15:24

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

POLATLI BELEDİYESİ 2022 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLECEK

POLATLI BELEDİYESİ 2022 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLECEK

ABONE OL
6 Kasım 2021 11:29
POLATLI BELEDİYESİ 2022 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLECEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 POLATL’NIN ÇÖZÜM BEKLEYEN SORUNLARI BÜYÜKŞEHİRDE MÜZAKERE EDİLECEK

  Ankara Büyükşehir meclisi 8 Kasım pazartesi günü Meclis başkanı Ankara Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş  Başkanlığında toplanacak. Polatlı Belediyesi 2022 yılı bütçesi olan 230 milyon TL  Ankara Büyükşehir belediye meclisinde oylanacak. Bütçe görüşmelerinin yapıldığı gün Polatlı Belediyesi başkanı Mürsel Yıldızkaya mecliste konuşma yapacak

 Polatlı Belediye meclisi tarafından oy birliği ile kabul edilen 2022 yılı Polatlı Belediye bütçesi 230 Milyon TL  Polatlı’nın ardından şimdide Ankara Büyükşehir Belediye meclisinde oylanacak.  Polatlı ile birlikte diğer ilçe belediyelerinde 2022 yılı bütçe müzakeresi yapılacak. Bütçe oylamasının ardından  Polatlı Belediye başkanı Ankara Büyükşehir meclisinde  meclis başkanı Mansur Yavaş ve meclis üyelerine  hitaben bir konuşma yapacak.

ÇÖZÜM BEKLEYEN KONULAR KARARA BAĞLANACAK

Ankara büyükşehir Kasım ayı toplantısında Polatlı’ya yönelik Ankara Büyükşehir Belediye meclisince çözüm bekleyen konular müzakere edilecek.    Ankara Büyükşehir ve Polatlı Belediye meclis üyelerinin önergeleri , imar, kırsal kalkınma , plan bütçe gibi pek  konu karara bağlanacak.

İŞTE GÜNDEM MADDELERİ

Polatlı Belediyesinin 2022 Mali Yılı Bütçesine ilişkin Polatlı Belediye Başkanlığının yazısı

Polatlı İlçesi Karapınar Mahallesi 108 ada 1 parselde 1/5000 ölçekli nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Zafer Mahallesi Yençok:Serbest yükseklik kararı getirilen Belediye hizmet alanında saçak seviyesinin yeniden belirlenmesine yönelik 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

 Polatlı İlçesi Kuşçu Mahallesi 243 ada 31 parselde 1/5000 ölçekli nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi muhtelif mahalle ve parsellerde saçak seviyesinin belirlenmesine yönelik 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Mehmet Akif Mahallesi 1569 ve 2492 ada ve Gazi Mahallesi 2437 ada Kentsel Sosyal Altyapı Alanlarının yeniden düzenlenmesine yönelik 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Karailyas Mahallesi yerleşik ve gelişme alanına ait 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine yapılan itiraza ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesindeki engelli vatandaşlarımıza Belediyemiz bünyesinde hizmet veren rehberlik ve danışmanlık merkezlerinin olup olmadığının araştırılmasına ilişkin Aile Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Yeni Sanayi Sitesine yağmursuyu giderlerinin yapılması ve asfaltlanmasına ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Yenimehmetli ve Karahamzalı Mahallelerinde selden dolayı zarar gören vatandaşlara yardım yapılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu

 Polatlı İlçesi Karahamzalı Mahallesindeki içme suyu sorunlarının giderilmesine ilişkin Su ve Kanal Hizmetleri Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Kabak Mahallesindeki kanalizasyon sorunlarının giderilmesine ilişkin Su ve Kanal Hizmetleri Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Şıhahmetli Mahallesindeki mezarlık duvarlarının bakım ve onarımının yapılmasına ilişkin Kent Estetiği Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Yenice Mahallesindeki mahalle konağının bakım ve onarımının yapılmasına ilişkin Kent Estetiği Komisyonu Raporu.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.