DOLAR 13,43280.94%
EURO 15,29161.2%
ALTIN 766,900,75
BITCOIN 765419-1,43%
Ankara

AÇIK

06:32

İMSAK'A KALAN SÜRE

POLATLI TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMALIDIR

POLATLI TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMALIDIR

ABONE OL
5 Kasım 2021 09:41
POLATLI TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMALIDIR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal  Polatlı  da ilçe yöneticilerine misafir oldu.  Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse öncülüğünde  Kaymakam Murat Bulacak ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ziyaret edildi.   Polatlı’ nın   ilçe yöneticileri tarafından muhtarlarla  işbirliği, koordinasyon ve destek noktasında  Türkiye’ye örnek bir ilçe olduğunu belirten  Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal   Polatlı tüm Türkiye’ye örnek olmalıdır”dedi.

MUHTARLAR FEDARASYONU MAKAMA ÇIKTI

 Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal  Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse   ve muhtarlardan oluşan heyet  beraberliğinde   Kaymakam Murat Bulacak ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ziyaret etti.

Heyetin ilk durağı Polatlı kaymakamlığı oldu.

POLATLI’NIN HAYRINA OLAN NE VARSA YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

 Kaymakam Murat Bulacak “Polatlı’ya geleli bir sene oldu. Arkadaşlarımızla beraber Polatlı’nın hayrına olan ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Pandemi süreci nedeniyle köy ziyaretlerimizi istediğimiz kadar sık yapamadık ama son zamanlarda arkadaşlarımızla daha sık bir araya gelmeye çalışıyoruz. Arzuları dilekleri hep beraber gidermeye çalışıyoruz. Polatlı’da kamu kurum kuruluşları, yerel temsilciler ve siyasi parti teşkilatlarıyla güzel bir ortam ve uyum var. Bir sene içerisinde şuna üzüldüm dediğim bir mesele olmadı. Bu durum beni mutlu ediyor. Muhtar arkadaşlarımız ciddi destek veriyorlar. Muhtarlar Derneğimizin güzel çalışmaları var. Geçen hafta Bozkurt’taki sele yardım götürdüler. Ondan önce yangın bölgelerine yardım ettiler. Bundan sonra da hep beraber çalışmalarımız devam eder diye düşünüyorum.”dedi.  Ziyarette Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal   Kaymakam Murat Bulacak’a  teşekkür belgesi taktim ederken, Kaymakam Bulacak ve Federasyon başkanı Özünal  beraberliğinde Polatlı muhtarlar derneği başkanı Adem Köse’te teşekkür belgesi verildi.

Heyet Kaymakamlık ziyaretinin ardından Belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya ile biraraya geldi.

 

MUHTARLARIMIZ YAKLAŞIMIMIZ SİYASİ DEĞİL GÖNÜLDEN

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, “Bütün muhtarlarımızla dernek başkanımız Adem Köse nezdinde girişimlerimiz var. İmkanlarımızı bölüştürmeye, paylaştırmaya çalışıyoruz. Tabi ki her sorunu çözmüş değiliz ama hiç ayırmadan elimizden geleni yapıyoruz. Muhtarlar Derneği Polatlı’da yıllardır başarılı ve önder bir sivil toplum kuruluşu. Bizim muhtarlarımız yaklaşımımız siyasi değil gönülden. Vatandaşın teveccühüne nail olmak çok şerefli bir iş. Zaman zaman eleştiriliyorlar bizim gibi ama bıkmadan usanmadan herkes kendi mahallesine hizmet ediyor. Bizde onlara imkan dahilinde destek vermeye çalışıyoruz. Yapabiliyorsak ne mutlu bize.”dedi.  Ziyarette  Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal   tarafından Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür belgesi verildi.  Başkan Yıldızkaya da  federasyon Başkanı Özünal’a Mehmetçik heykeli hediye etti.

 

ÜLKE GENELİNDE BİR ÖRNEĞİMİZ VARDI POLATLI O ÖRNEĞİN ÜZERİNE GEÇTİ  

 

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal  , Polatlı’nın  birlik ve beraberliğine vurgu yaparak Polatlı’nın  Türkiye’ye örnek bir ilçe olduğunu söyledi.  Özünal  ziyaretlerinde “Devlet ve millet arasında köprü olan muhtar camiasıyla birlikte olmanız bizi son derece mutlu etmiştir. Polatlı’da çok huzurlu ve mutlu bir ortam gördüm. Gezdiğim yerlerde bundan sonra Polatlı’yı örnek göstereceğim. Ülke genelinde bir örneğimiz vardı Polatlı o örneğin üzerine geçti. Muhtarsız siyaset olmaz, muhtarsız siyasetçi olmaz. Muhtarlarla kol kola giren siyasetçi benim için çok önemlidir. “dedi.

 YILDIZKAYA  VE  MUHTARLAR YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal   ve beraberindeki heyet ve muhtarlar eşliğinde Polatlı beleidye başkanı Mürsel Yıldızkaya beleidye evinde muhtarlara yemek  ikram etti. Yemekte  muhtarlara belgeleri verili.

HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.