DOLAR 13,53940.23%
EURO 15,27570.29%
ALTIN 776,630,32
BITCOIN 686768-1,95%
Ankara

HAFİF YAĞMUR

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

POLATLI ANKARA’NIN EN ÖNEMLİ İLÇESİ

POLATLI ANKARA’NIN EN ÖNEMLİ İLÇESİ

ABONE OL
19 Ekim 2021 09:18
POLATLI ANKARA’NIN EN ÖNEMLİ İLÇESİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

YENİDEN REFAH PARTİSİ DİVANDA TOPLANDI

Spot: Polatlı ticaret ve tarım politikası açısından önemli bir ilçe

 

 

Yeniden Refah Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Oğuz, Yeniden Refah Partisi Ankara İl Başkanı İsmail Baykal, il ve ilçe yönetimin katılımı ile Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe teşkilatı  Divan toplantısı yaptı. Divan Toplantısına Yeniden Refah Partisi Polatlı  İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk ev sahipliği yaptı. Yeniden Refah Partisi Ankara İl Başkanı İsmail Baykal” Polatlı ticaret ve tarım politikası açısından önemli bir ilçe. Ankara’nın önemli ilçeleri arasında yer aldığını düşünüyoruz.” dedi.

 

 

Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe teşkilatı hafta sonu  divan toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Yeniden Refah Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Oğuz, Yeniden Refah Partisi Ankara İl Başkanı İsmail Baykal,  Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk il ve ilçe yönetimin katlımı ile Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe teşkilatı   üyeleri katıldı. 

 

BAYKAL: POLATLI’NIN  ANKARA’NIN ÖNEMLİ İLÇELERİ ARASINDA YER ALDIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ

Divan toplantısında partililere hitap eden Yeniden Refah Partisi Ankara İl Başkanı İsmail Baykal, “Ülkenin kalkınmasında sanayi ne kadar önemliyse tarımda çok önemli. Ülkemizde son zamanlarda tarımsal ve ekonomik politikaların sıkıntıları görünmekte. Polatlı gibi büyük bir potansiyele sahip olan bir ilçede herkesin mutlu olması bizim açımızdan son derece önemli. Yakıt fiyatlarının yakın dönemde çok ciddi arttığını gördük. Devlet bu kadar zor zamanda bütün vergileri kaldırmalı. Bugün eğer 8 lira mazot oluyorsa bunun yüzde 50’den fazlası vergi. Üretimi, üreticiyi destekliyorsak tarıma destek veriyorsak sadaka gibi bağış vermeyi kaldıracaksın. Refah Partisi döneminde rahmetli Erbakan hocamızın döneminde gördük. Yeniden Refah Partisi olarak aynı düşünceyle çalışıyoruz. Bizi diğer partilerden ayıran en büyük özellik milli görüş, adil düzen ilke ve prensipleridir. Bugün bazı insanların kendi kafasından türettikleri tarım politikalarıyla ne hayvancılık ileri gidiyor ne üretim ilerliyor. Herkes mutsuz ve sıkıntılı. Tarım Bakanı çıkıyor çiftçi çok çalışır, az yer diyor. Polatlı ticaret ve tarım politikası açısından önemli bir ilçe. Ankara’nın önemli ilçeleri arasında yer aldığını düşünüyoruz.

 “Seçimlerin olması bir ülke için maliyettir. Ülkeye bir külfettir. Eğer gerçekten ekonomi bozulduysa, insanlar mutsuzsa, ticari faaliyet gösteren firmalar kapanıyorsa, çiftçilerimizin traktörleri hacizli ise erken seçim zorunlu olması gerekir, tek çözümde seçimdir. Erken seçimin gündeme gelmesi mevcut iktidarı ve aday olacak kişileri de rahatlatacaktır.” Dedi

 

Seçim ve ittifaklar üzerine konuşan İsmail Baykal, “Her parti iktidar olma hedefi ve arzusuyla kurulur. İsteğimiz amacımız bu ülkeye daha iyi hizmet etmektir. Gerekirse tek başımıza da seçime gireriz ama günün seçim şartları değişen unsurlardır. Bugün belki çok erken ittifak mı tek mi seçime girileceğine dair. Ama biz tek başımıza seçime girecek gibi teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

ÖZTÜRK “ BU TABULARI YIKACAĞIZ”

 

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk, “Öyle kötü bir zamandayız ki birbirimizden kaçar olduk. Çıkarımız için insanlarımızı satar olduk. Menfaate paraya diz çöker olduk. Ailemizi, çocuklarımızı görmez olduk. İnsanlar içinde insan arar olduk. Kısacası insanlığımızı unuttuk. Okullarımızda a deyince bizlere atı öğrettiler, b deyince bıyığı öğrettiler, c deyince canavarı öğrettiler. Oysaki a deyince Allah’ı, b deyince Bismillah demeyi, c deyince camilerimizi öğretmenleri gerekirdi. Bir neslin inancını bozmak için elimizden aldılar Elifbayı. Bizler unutmayacağız ki elif gibi dimdik durmayı milli görüşçüler olarak. Milli görüş insanları sevmek, insanları önemsemek, insanlara değer vermektir. Yaşantımızın, hayatımızın hatta dinimizin emrettiği yaşantı şekli budur. Bu tabuları yıkacağız. Herkese değer vereceğiz, bu sistemi değiştireceğiz. Milli görüş ahlak ve maneviyatla başlıyor.”ifadelerine yer verdi.

Divan toplantısında partiye katılım sağlayan yeni üyeleri parti rozetleri takıldı.

Hbr Aysun yılmaz benli

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.