DOLAR 9,4600-1.32%
EURO 10,9965-1.29%
ALTIN 547,69-1,65
BITCOIN 593318-2,69%
Ankara
11°

AÇIK

15:47

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

BBP  KONGRESİNDE KAYIŞ BAŞKAN SEÇİLDİ

BBP  KONGRESİNDE KAYIŞ BAŞKAN SEÇİLDİ

ABONE OL
27 Eylül 2021 09:02
BBP  KONGRESİNDE KAYIŞ BAŞKAN SEÇİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

KAYIŞ “ BBP DAVASI NESİLDEN NESİLE AKTARILIYOR”

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış, Polatlı ilçe Teşkilatı’nın 10. olağan ilçe kongresin de Başkan seçildi. Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığı görevine atanan ve yapılan kongrede tek aday olarak başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Kayış, “Polatlı BBP teşkilatı olarak partimizin misyonu ve büyük davamız çerçevesinde siyaset yapmaya devam edeceğiz. Dedi.

 

 

 

Büyük Birlik Partisi’nin Polatlı İlçe Kongresi hafta sonu gerçekleştirildi.  Kongreye tek liste halinde gidilirken mevcut başkan Mustafa Kayış delegelerin oyu ile başkan seçildi. Kongreye BBP Ankara il başkanı  Alperen Kılıç ,eski dönem ilçe başkanları ve  parti delegeleri  katıldı.

PARTİMİZ CUMHURİYET DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN BİR VİZYONLA SİYASET YAPMAKTADIR

 

Büyük Birlik Partisi’nin davasının, misyonunun gençlerin en çok tercih ettiği siyaset biçimlerinden bir tanesi olduğunu söyleye   Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış, Polatlı BBP teşkilatı olarak partimizin  misyonu ve büyük davamız çerçevesinde siyaset yapmaya devam edeceğiz. Genel Başkanımız Mustafa Destici’n de her fırsatta dile getirdiği gibi Büyük Birlik Partisi her zaman milletin yanında ve devletin kutsallığına inanan, bunu her şeyin üstünde tutan, bölünmez bütünlüğümüzün teminatı olan Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan bir vizyonla siyaset yapmaktadır. “dedi.

“Büyük Birlik, sadece bir karşı duruş ya da bir tepki hareketi değil, kendi felsefesi, fikri, ideolojik sistematiği olan özgün bir medeniyet projesinin adıdır. “diyen Kayış “Milliyetçi, maneviyatçı, demokrat, vatansever, tam bağımsız güçlü bir Türkiye ülküsüdür. Siyasetteki çağrımızın esası; milletçe üzerine titrediğimiz inanç, değer ve ilkelerin kılavuzluğunda, ülkemizin layık olduğu “Büyük ve Öncü Türkiye’nin inşası” ülküsüne hizmet için; insanımızı hasbî bir fedakârlık ve gönül seferberliğine davettir. Misyonumuz; dünya üzerinde, tarih, inanç ve kültürün miras bıraktığı köprüleri, modern enstrümanlarla güçlendirecek “İyi komşuluk” ve “Evrensel adalet ilkeleri” ile müşterek insanî değerlere yaslanan, bir “Medeniyet hamlesi” başlatmaktır.  Bireyin parçalı dünyasından, Yeni Dünya düzeninin adaletsizliklerine kadar her düzeydeki meseleyi konu edinen politik anlayışımıza, ilhamını bu topraklardaki medeniyet mirasımızdan, yani Anadolu mayasından alan “Büyük Birlik” anlayışı kaynaklık etmektedir.  Büyük Birlik, sadece bir karşı duruş ya da bir tepki hareketi değil, kendi felsefesi, fikri, ideolojik sistematiği olan özgün bir medeniyet projesinin adıdır.

Bu anlamda gençlerin bize olan ilgisi de herk geçen artıyor. Gençlerin siyasette tercihinin Büyük Partisi olmasıyla birlikte davamız ve misyonumuz nesilden nesile aktarılmaktadır” dedi.

BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA SİYASET YAPIYORUZ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Polatlı İlçe Başkanı Mustafa Kayış, kongrede yaptığı konuşmada,  Büyük Birlik Partisi’nin Türkiye siyasetinin merkez partileri arasında duruşu ve davasıyla önemli bir yere sahip olduğunu  “büyük birlik” idealleri ve “büyük Türkiye” hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Türkiye’de yaşayan her etnik kökenin umudu olduklarını ifade eden Kayış, devlete ve millete karşı sorumluluklarını bildiklerini söyleyerek “Devleti yönetenlerin doğru yaptıkları işlerde yanlarında olacağız, yanlış yaptıklarında ise uyarmaktan geri durmayacağız” söyledi.

ŞEHİT  LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU’NIN  BAYRAĞINI SANCAĞINI  EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK VE İLERİYE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

 

Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkanı Alperen Kılıç ise “Şehit  liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nın  bayrağını sancağını  en iyi şekilde temsil etmek ve ileriye taşımak için Ankara da 25 ilçe   teşkilatlanarak  en iyi çalışma ve faaliyetleri ülküdaşlarımızla birlikte yapacağımıza inanıyorum.”dedi.

İl Başkanı Kılıç kongrede yaptığı konuşmada “ Polat’ının yeri büyük ve bizim için önemli. Polatlı da  bismillah diyerek çıktığımız bu kutlu yolda ilçe başkanımız Mustafa Kayış  ilçe yönetimiz ve il yönetimimizle  sonlar kadar  destekçileriyiz. Şehit  liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nın  bayrağını sancağını  en iyi şekilde temsil etmek ve ileriye taşımak için Ankara da 25 ilçe   teşkilatlanarak  en iyi çalışma ve faaliyetleri ülküdaşlarımızla birlikte yapacağımıza inanıyorum.  Polatlı ilçe kongremizin Polatlı  ve  ilimiz için hayırlara vesile olmasını tebrik ediyor yönetime başarılar diliyorum” dedi.

BBP POLATLI İLÇE TEŞKİLATI 10. OLAĞANÜSTÜ İLÇE KONGRESİ

BAŞKAN  MUSTAFA KAYIŞ

İLÇE YÖNETİM KURULU ASIL

1-MUHLİS ÇELİK

2-NİHAT KONUK

3-AZİZ TEK

4-RAMAZAN ŞERİF TOSUN

5-MURAT UÇAR

6-SEDAT SÖNMEZ

7-BAYRAM CAN

8-BAYRAM TÜRE

9-İBRAHİM GÖREGEN

10-MAHİR KARAYEL

11-ERSAN BUĞDAYCI

12-DENİZ YENİCE

 

 

İLÇE YÖNETİM KURULU YEDEK

1-ABDULLAH ATİK

2-MUSTAFA BULUT

3-KADİR DEDEOĞLU

4-AHMET EROL

 

ANKARA İL DELEGESİ ASIL

1-MUSTAFA KAYIŞ

2-MUHLİS ÇELİK

3-İBRAHİM ALPAR

4-MAKSUDE ÇELİK

5-BAYRAM TÜRE

6-ALİ ALPAR

7-NİHAT KONUK

8-AZİZ TEK

9-İSMAİL İLBAĞ

10-RAMAZAN ŞERİF TOSUN

11-DENİZ YENİCE

12-ERSAN BUĞDAYCI

13-ABDULKADİR KAZEL

14-VEDAT ÇELİK

15-ÇETİN SAKARYA

16-ATİLLA ALPAR

17-AYŞE KAZEL

18-SERDAL AKUVA

19-MURAD EROL

20-ZEKİ ARATIT

21-TEVFİK ÖZÇELİK

22-MUSA ŞAHİN

ANKARA İL DELEGE YEDEK

1-HAKİM TÜRE

2-HÜSEYİN YÜKSEL

3-MAHMUT TÜRE

 

HBR AYSUN YILMAZ BNLİ 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.