DOLAR 8,6930-0.2%
EURO 10,3944-0.18%
ALTIN 497,040,02
BITCOIN 2984874,65%
Ankara
22°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

POLATLI KONULARI BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE

POLATLI KONULARI BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE

ABONE OL
8 Haziran 2021 10:19
POLATLI KONULARI BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

 GENÇLİKGÜCÜ SPOR KLÜBÜNE  BÜYÜKŞEHİRDEN DESTEK

    Ankara Büyükşehir belediye meclisi bugün toplanacak.  195 maddenin müzakere edileceği mecliste  Polatlı ilçesine ait   konularda karara bağlanacak.   İlçede faaliyet gösteren Gençlikgücü spor kulübüne  yardım yapılması hususu da büyükşehir de oylanacak.

 Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi bugün Ankara Büyükşehir meclis başkanı Mansur Yvaş Başkanlığında Haziran ayı ilk toplantısını yapacak.  Toplantıda Polatlı’nın karar bağlanması bekleyen ve önerilerin oylanması hususunda  11 konu görüşülecek

 POLATLI KONULARI

 Polatlı İlçesi Gazi (Şehitlik) Mahallesinde Kentsel, Sosyal Altyapı Alanlarının düzenlenmesine yönelik 1/5000 ölçekli nazım imar planı Revizyonuna ilişkin Başkanlık yazısı.

Polatlı İlçesi Gazi (Şehitlik) Mahallesi saçak seviyesinin belirlenmesine yönelik 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi İstiklal Mahallesi 1648 ada 1, 2, 3, 4 parsellerde 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Yenimahalle 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğine yapılan itirazlara ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Kuşçu Mahallesi 243 ada 31 parselde 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Kabak Mahallesi yeni yerleşim bölgesinin altyapı sorunlarının giderilmesine ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu

Polatlı Gençlikgücü Spor Kulübüne yardım yapılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesinde Büyükşehir Belediyesine ait 5000 dönümlük arazinin ağaçlandırılmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Güreş-Hıdırşeyh-Temelli bağlantı yolu üzerinde bulunan köprüde genişleme çalışması yapılmasına ilişkin İnsan Hakları Komisyonu Raporu.

Polatlı İlçesi Gedikli Mahallesi sınırlarında bulunan isimsiz sokağın “Nizamettin BEKAROĞLU Sokak” olarak isimlendirilmesine ilişkin İsimlendirme Komisyonu Raporu.

Çevre ilçelere hizmet veren toplu taşım araçlarına yardım yapılması konusuna ilişkin Hukuk ve Tarifeler Komisyonu Raporu. HBR AYSUN YILMAZ BENLİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.