Ana sayfa GÜNDEM RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DİJİTALE TAŞINDI

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DİJİTALE TAŞINDI

116
0

RAMAZAN EĞLENCELERİ ARTIK SOSYAL MEDYADA

Polatlı Belediyesi koronavirüs tedbirleri nedeniyle Ramazan etkinliklerini sosyal medya kanalları aracılığıyla evlere taşıdı.Bu ramazanda Polatlı Belediyesinin Geleneksel Ramazan Eğlenceleri ve Yarışmaları Polatlı Belediyesi Facebook ve İnstagram adresleri üzerinden vatandaşlarla buluşacak.

Polatlı Belediyesi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle bu yıl meydanlarda  gerçekleştirilemeyen Ramazan etkinliklerini dijital mecralardan vatandaşlara ulaştıracak. Polatlı Belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanacak Geleneksel Ramazan Eğlenceleri ve Yarışmaları vatandaşlarla buluşacak.  Polatlılı vatandaşlar   on bir ayın sultanı Ramazan’da sosyal medyada bir araya gelerek, Ramazan eğlencesini yaşayacak.

“BİL KAZAN” ETKİNLİĞİNE KATILIP SORULARI DOĞRU CEVAPLAYANLAR SÜRPRİZ HEDİYELER KAZANACAK

Ramazan Ayı’nın  Geleneksel Ramazan Eğlenceleri ve Yarışmaları Polatlı Belediyesi Facebook ve İnstagram adresleri üzerinden vatandaşlarla buluşuyor. Ramazan Ayı’nın  Geleneksel Ramazan Eğlenceleri ve Yarışmaları Polatlı Belediyesi Facebook ve İnstagram adresleri üzerinden vatandaşlarla buluşuyor. Ramazan Ayı sonuna kadar her Cumartesi ve Pazar saat 18.00’da Polatlı Belediyesi İnstagram adresi üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek “Bil Kazan” etkinliğine katılıp soruları doğru cevaplayanlar sürpriz hediyeler kazanacak.

FESHANE EVLERE GELİYOR

Geleneksel Ramazan Eğlencelerimiz, Karagöz & Hacivat, Meddah ve Kukla gösterileri; Ramazan Ayı sonuna kadar her Cuma saat 18.00’da Polatlı Belediyesi Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayınlarla evlere konuk olacak.

HBR: ŞEVVAL AKGÖZ