Ana sayfa GÜNDEM CUMHURİYET MEYDANI DEZENFEKTE EDİLDİ

CUMHURİYET MEYDANI DEZENFEKTE EDİLDİ

457
0

POLATLI’DA KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE YOĞUN MESAİ DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz sene mart ayından itibaren başlayan ve tüm dünyayı tehdit Covid 19 salgını nedeniyle halkın sağlığını ön tutan ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Polatlı Belediyesi son günlerde ülkemizde artış gösteren vaka artışlarıyla beraber ilçemizde yoğun bir dezenfeksiyon çalışmasına başladı. Bu kapsamda ekipler sabahın ilk saatlerinden bu yana şehrin muhtelif noktalarında, ibadethanelerde çalışmalarına devam etti.

Polatlı Belediyesi son günler artan vaka artışlarıyla beraber şehirde daha kapsamlı dezenfeksiyon çalışmalarına başladı. Bu kapsamda ekipler sabahın ilk ışıklarından bu yana caddeleri, sokakları, ibadethaneleri ve tüm ortak kullanım alanlarını steril hale getirdi.

CUMHURİYET MEYDANINDA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMASI

Tüm dünyayı tehdit Covid 19 salgını nedeniyle halkın sağlığını ön tutan ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Polatlı  Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler, ilçenin her noktasında ve özellikle vatandaşın  yoğun olduğu Cumhuriyet Meydanında ve ortak kullanım alanlarında, ibadethanelerde   dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirdi.

HBR: ŞEVVAL AKGÖZ