Ana sayfa GÜNDEM Çalışan başına yılda 6000 TL’ye yakın tasarruf!

Çalışan başına yılda 6000 TL’ye yakın tasarruf!

1459
0

PTO Üyelerine Gider Kalemini Düşürecek Protokol

Polatlı Ticaret Odası mesleki konularda yaptığı çalışmalarla birlikte, ticari işletmelerin mevcut giderlerini azaltacak anlaşmalar da yapıyor.

Edenred ile Polatlı Ticaret Odası arasında yapılan anlaşmayla Polatlı Ticaret Odası üyeleri  Ticket Restaurant Yemek Kartı ile çalışanlarının öğle yemeği giderlerinde %100’e  varan vergi istisnasından yararlanacaklar, KDV ve gelir vergisi ödemeyecekler. Bu sistem sayesinde çalışan başına yılda 6000 TL.’ye yakın tasarruf edecekler. Diğer yandan işletmeler tek fatura sayesinde operasyonel kolaylık ile zamandan da tasarruf sağlayabilecekler. Ayrıca Akaryakıt Çözümü Ticket Car ile BP firmasının EPDK’ya kayıtlı finansal aracısı olan Edenred ile tüm Türkiye’deki istasyonlarında geçerli, araç sayısı fark etmeksizin yakıt alımlarında  önemli  oranda  indirim sağlanacak. Edenred  Kurumsal Çözümler A.Ş. ile Polatlı Ticaret Odası arasında yapılan protokolde imzalar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ile  Bölge Müdürü Arda Cenk ÖZ tarafından atıldı.

“Üyelerimizin Giderleri Azalacak”

İmzalanan protokolün ticari işletmelere büyük fayda sağlayacağının altını çizen Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA : ” Odamız ile Edenred Türkiye arasında yapılan bu avantajlı anlaşma ile tek bir aracı olan üyemiz bile bu indirim oranlarından yararlanabilecek. Aynı şekilde tek bir çalışanı olan üyelerimiz dahil olmak üzere odamıza kayıtlı olan tüm meslektaşlarımız çalışanlarının öğle yemeği giderlerinde elde edecekleri yüzde 100’e varan vergi istisnası ile çok büyük bir tasarruf sağlayacaklar. Tasarrufun her zamankinden daha önemli olduğu bu dönemde üyelerimize destek olmak için Edenred Türkiye ile böyle bir anlaşma yapmak bizim için çok değerli.”dedi.

İndirimden faydalanmak için başvuru yapmak isteyen Ticaret Odası Üyeleri  0538 926 08 56 numaralı telefondan veya elif.duygun@edenred.com mail adresi üzerinden  Edenred  Kurumsal Çözümler A.Ş. satış bölgesi müdürü Elif Emine DUYGUN ile iletişime geçebilir.