Ana sayfa GÜNDEM AK Parti’den Bakkallar Odasına Ziyaret

AK Parti’den Bakkallar Odasına Ziyaret

402
0

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz gün Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odasını ziyaret etti.

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz gün Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odasını ziyaret ederek Başkan Davut Yaşar ile bir araya geldi. Ziyarette sektör esnafının pandemi kaynaklı sıkıntıları görüşüldü. Oda Başkanı Davut Yaşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gıda sektörünün, pandemi ortamında çok yoğun bir şekilde çalıştığını, ancak gıda fiyatlarındaki anormal artışların vatandaşımızı aşırı rahatsız ettiğini belirterek, mahalle aralarındaki bakkal esnafımızın korunması gerektiğini söyledi.

Başkan Demir de, zincir mağaza ve marketlerin fahiş fiyat artışları ile pandemi ortamını fırsata çevirdiklerini dile getirerek, Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, bu tür hareketlerin en ağır şekilde cezalandırılacağını söyledi.

Ziyarete Başkan Demir’e; Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Kale, Halkla İlişkiler Başkanı İsmet Kılınç, İlçe Sekreteri Ayşe Çakmaktepe, Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Balcı ve Gönen Taşın eşlik etti.