Ana sayfa GÜNDEM Yaşar Hukuk Bürosu hizmetinizde…

Yaşar Hukuk Bürosu hizmetinizde…

690
0

Davut Yaşar’ın kızı Emel Yaşar avukatlık bürosu açtı

ANKESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar’ın kızı Emel Yaşar, Yaşar Hukuk Bürosunu açarak Polatlılı hemşerilerinin hizmetine sundu.

Yaşar Hukuk Bürosu Polatlılı hemşerimiz genç avukat Emel Yaşar tarafından açıldı ve şehrin hizmetine girdi. Mezun olur olmaz meslekte Polatlı dışında tecrübe edinen ve ardından kendi memleketinde avukat olarak hizmet etmek için kolları sıvayan Genç Avukat Emel Yaşar, Eviner İşhanı’nda yeni hukuk bürosunu hizmete açtı.

“Kendi yaşadığım büyüdüğüm şehre hizmet etmeyi seçtim”

Genç avukat hemşerimiz Emel Yaşar, ANKESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar’ın kızı.  Avukatlık mesleğini Polatlı’da sürdürmeye karar verdikten sonra Yaşar Hukuk Bürosu’nu açan avukat Emel Yaşar’ın ilk ziyaretçileri ise oda başkanları oldu. Yaşar’ın ofisine hayırlı olsuna giden Polatlı Sanayi Ziraat Aletleri Esnaf Odası Başkanı Osman Aydoğan, Polatlı Lokantacılar Fırıncılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, Polatlı Dekorasyoncular ve Nalbantlar Odası Başkanı Cabbar Çepur, Polatlı Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Recai Taşçı oldu.  İlk ziyaretin babası Davut Yaşar’ın oda başkanı arkadaşlarından olmasının kendisini mutlu ettiğini belirten avukat Emel Yaşar, “Polatlı’ya hizmet etmek için kendi yaşadığım büyüdüğüm şehri seçtim. Umuyorum şehrime faydalı olabilirim” dedi.