Ana sayfa GÜNDEM Ovacık: “Sanayimiz çok büyük bir hurdalığı andırıyor”

Ovacık: “Sanayimiz çok büyük bir hurdalığı andırıyor”

590
0

Yeni Sanayi Sitesi için komisyon kuruluyor

Polatlı Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantısında gündem dışı söz alarak kürsüye çıkan Meclis Üyesi Selami Ovacık, Yeni Sanayi Sitesinin genel görünümü hakkında konuştu.

Meclis Üyesi Selami Ovacık, Polatlı Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantısında gündem dışı söz alarak kürsüye çıktı. Ovacık, Sanayi Sitesinin adeta koca bir hurdalığı andırdığını söyledi. Ovacık, yaptığı konuşmada; “Sanırım orada imar yasasına aykırı bazı dükkanlar da var. Konu hakkında, gündeme alınarak, ilgili komisyonla ve Zirai Aletler odası ile beraber çalışmalar yapılmalı, bu sorunlar ele alınmalıdır. Bu görüntü Polatlımıza yakışmıyor. Bu konu ivedilikle ele alınmalıdır.”dedi.

Sanayi için komisyon kuruluyor

Bunun üzerine konuya ilişkin açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “O konuyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor, yaptırımımız olacak.”dedi. Daha sonra imar komisyonuna bağlı konuyla ilgili bir komisyon kurulması kararlaştırıldı, oylamaya sunularak oy birliği ile kabul edildi. Komisyonun üye sayısı diğer komisyonlardaki üye sayılarına göre belirlenecek.

Haber: Sinem Kopar