DOLAR 9,57240.73%
EURO 11,14750.55%
ALTIN 550,300,95
BITCOIN 6017900,03%
Ankara
14°

AÇIK

12:54

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Polatlı MİRAP  OPET ‘te yeni Vizyon ve Revizyon

Polatlı MİRAP  OPET ‘te yeni Vizyon ve Revizyon

ABONE OL
24 Haziran 2019 10:45
Polatlı MİRAP  OPET ‘te yeni Vizyon ve Revizyon
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“POLATLI Mirap Opet petrolleri yeni revizyon vizyonu ile  geliştirdiği  Uzay modeli konsepti ile müşterisine yepyeni bir hizmet modeli sunmak hedefine ulaşmak için gün sayıyor”

2008 yılından bu yana akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’de toplam 7 istasyonu bulunan Mirap A.Ş.’nin Polatlı MİRAP  OPET akaryakıt istasyonu, geçmiş yıllardan elde ettiği  müşteri memnuniyeti ve kendi alanında en güzel dinlenme tesisi olmanın yanında en kaliteli hizmet veren örnek istasyon olma başarısını sürdürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. E-90 Karayolu üzerinde Polatlı Ankara arasında  hizmet veren  Mirap Opet petrolleri yeni revizyon vizyonu ile  geliştirdiği  Uzay modeli konsepti ile müşterisine yepyeni bir hizmet modeli sunmak hedefine ulaşmak için gün sayıyor.

Yılmaz “Hedefimiz En iyi Hizmet ve Müşteri memnuniyetidir”   Haberi 3’te

Hedef En iyi Hizmet ve Müşteri memnuniyeti

“POLATLI Mirap Opet petrolleri yeni revizyon vizyonu ile  geliştirdiği  Uzay modeli konsepti ile müşterisine yepyeni bir hizmet modeli sunmak hedefine ulaşmak için gün sayıyor”

2008 yılından bu yana akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’de toplam 7 istasyonu bulunan Mirap A.Ş.’nin Polatlı MİRAP  OPET akaryakıt istasyonu, geçmiş yıllardan elde ettiği  müşteri memnuniyeti ve kendi alanında en güzel dinlenme tesisi olmanın yanında en kaliteli hizmet veren örnek istasyon olma başarısını sürdürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. E-90 Karayolu üzerinde Polatlı Ankara arasında  hizmet veren  Mirap Opet petrolleri yeni revizyon vizyonu ile  geliştirdiği  Uzay modeli konsepti ile müşterisine yepyeni bir hizmet modeli sunmak hedefine ulaşmak için gün sayıyor.

Polatlı Mirap A.Ş. istasyonda yaptığı büyük değişim ve revizyonu yanında, istasyon yönetiminde geçmiş dönemde büyük başarıları ile tanıdığımız,görevden ayrılmış  isim Ergün Yılmaz’ı tekrar istasyon İşletme müdürlüğüne getirerek bu konudaki kararlılığını kadrosunu güçlendirerek ortaya koydu.

Yılmaz “Hedefimiz En iyi Hizmet ve Müşteri memnuniyetidir”

Mirap Opet Polatlı’da da yıllardır elinde tuttuğu bu unvanını yitirmemek için müşterisinin nefes alabileceği, dinlenebileceği ve enerji depolayabileceği bir istasyon olma gayretlerini  başta Mirap A.Ş. yönetimi olmak üzere Polatlı Mirap Opet İşletme Müdürü Ergün Yılmaz ve istasyon personeli ile aralıksız devam ettiriyor. Uzay konsepti adını verdikleri çalışma ile müşterisinin rahatını öncelik kabul eden Mirap Opet , 1 Temmuz pazartesi gününden itibaren açılışı yapmayı hedefliyor.

Hazırlık aşamasında sona yaklaşılan uzay konsepti ile ilgili bilgi veren Polatlı Mirap Opet İşletme Müdürü Ergün Yılmaz; “ Polatlı’ya sosyal hayatla birlikte geldik, bir sürü ilkleri Polatlı ile birlikte yaşadık. Örneğin istasyonlara kadın personel ağırlıklı çalışmayı getirdik. Bu adım Opet camiasında tüm istasyonlarda yayılmaya başladı. İstasyonumuzda çok güzel mekanlar ve güvenli konaklama imkanları sunduk. Bu alanda bizleri tercih eden müşterilerimiz bizi bir dost kapısı, güvenli bir dinlenme yeri olarak gördü.

Mirap yine ilkleri başaracak hatta bu kez daha büyük ilkler için hazırlanıyoruz. Uzay konseptimizle Opet’in tüm sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek üzere açılışımızın ardından kadın akaryakıt personeli, Pompacı kadın personelleri ile çalışma hayatına devam edecek. 1 Temmuzdan itibaren yenilenmiş yüzümüzle, Mirap Opet olarak kadın çalışanlarımızın sayısını artırmış bir şekilde çalışma hayatımıza devam edeceğiz.

Polatlı Mirap A.Ş. olarak;Bundan sonra da kaliteli hizmet ilkemizden taviz vermeden faaliyetlerimize devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana sunduğumuz hizmetlerle sektörün öncülerinden olduk. Önümüzdeki dönemde de En iyi Hizmet ve müşteri memnuniyeti hedefine dönük yürüttüğümüz çalışmaları sürdüreceğiz. Bu çalışmalarda mesai mefhumu gözetmeden hedefimize ulaşmak için gayret gösteren  ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.