DOLAR 9,61471.18%
EURO 11,19611.02%
ALTIN 553,401,51
BITCOIN 613730-1,15%
Ankara
13°

AÇIK

12:54

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Çiftçi Malları Murakabe Heyeti seçildi

Çiftçi Malları Murakabe Heyeti seçildi

ABONE OL
3 Eylül 2019 12:42
Çiftçi Malları Murakabe Heyeti seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ayın ilk meclis toplantısı yapıldı

Polatlı Belediye Meclisi Haziran ayı birinci birleşim birinci oturum toplantısı pazartesi günü belediye meclis salonunda yapıldı.

Polatlı Belediye Meclisi Haziran ayı ilk meclis toplantısı pazartesi günü Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında gerçekleştirildi. Ayın ilk toplantısında 9 gündem maddesi yer aldı. Haziran ayı ilk meclis toplantısında öncelikle yeni dönemin Çiftçi Malları Murakabe Heyeti seçimi yapıldı.

Heyet asil üyeleri şu isimlerden oluştu;

Mehmet Ali Talay, İsmail Hakkı Akgök, Özcan Şeker, Muhammer Kanlı, Ali Rıza Ovacık.

Gündem maddeleri ilgili komisyonlara havale edildi

Gündemde yer alan; İptal-İhdas kadroları konusu plan bütçe komisyonuna, Zafer Mahallesi 140114 Ada 13 Parsel Arsa Satışı konusu plan bütçe komisyonuna, 2019 yılında yol harcamalarına katılım payı alınıp alınmayacağı ile ilgili konu plan bütçe komisyonuna, Katı atıkların toplanması için araç kiralanması konusu plan bütçe komisyonuna, Çekirdeksiz mahallesi kırsal gelişim ve yerleşim alanına ait itiraz konusu imar komisyonuna, Olukpınar mahallesi kırsal gelişim ve yerleşim alanına ait itiraz konusu imar komisyonuna, Poyraz mahallesi kırsal gelişim ve yerleşim alanı imar planı çalışması kapsamında kamu yararı kararı alınması konusu ise imar komisyonuna havale edildi. Geçen aydan kalan Zafer mahallesi 1/1000 ölçekli UİP Revizyon itirazı konusu ise çalışma devam ettiğinden görüşülmedi.

Gündem dışı konular

Toplantıda daha sonra gündem dışı konular görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi. Gündem dışı konular arasında; 2019 bütçesi T cetvelinde yer alan iki adet kazıyıcı yükleyici aracın iki adet panel araç olarak değiştirilmesi, ilçemizde okuma yazma bilmeyen vatandaşların okur yazarlık oranının araştırılması, ilçemizde yaşayan engelli sayısının tespiti konuları yer aldı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.