DOLAR 9,5380-0.51%
EURO 11,0821-0.58%
ALTIN 549,42-1,34
BITCOIN 598523-1,41%
Ankara

AÇIK

05:56

İMSAK'A KALAN SÜRE

Güngör: “Polatlı’mızda zaferden yana şüphemiz yoktur”

Güngör: “Polatlı’mızda zaferden yana şüphemiz yoktur”

ABONE OL
26 Mart 2019 10:04
Güngör: “Polatlı’mızda zaferden yana şüphemiz yoktur”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güngör: “Ankaramızın Batı Kapısı Emin Ellerdedir”

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, yerel seçime sayılı günler kala seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerini Polatlı kamuoyu ile paylaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine dair seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerini kamuoyu ile paylaştı. Başkan Güngör’ün gündeme dair açıklamaları şu şekilde;
“13 Eylül 2018 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin Cumhuriyet Meydanında hemşerilerimizin huzurunda Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’nın adaylığını ilan etmesiyle Polatlı’da seçim startı verilmiştir. Belediye Başkanımızın öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatımızın bütün unsurları bir araya gelerek istişare toplantıları ile çalışmalara başlanmış; Bu süreçte İlçe Yöneticilerimiz, Gençlik ve Kadın Kollarımız ile toplantılar yapılarak seçim süreci hakkında istişareler yapılmıştır.”
“MHP geçmişte olduğu gibi devletinin yanında onurlu bir duruş sergilemiştir”

“15 Temmuz hain darbe girişiminde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin destekleriyle hükümetimizin yanında durulmuş, Milliyetçi Hareket Partisi geçmişte olduğu gibi devletinin yanında onurlu bir duruş sergilemiştir. Cumhur İttifakının temelleri işte bu karanlık gecede devlet ve millet sevdalılarının inancıyla atılmıştır. O günden bugüne Cumhur İttifakı adeta güçlü bir irade, yıkılmaz bir kale ve Sağduyunun Birlikteliği halini almıştır. Takip eden süreçte ülkemiz için kritik bir dönemeç olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri, Cumhur İttifakımızın zaferiyle perçinlenmiş, Türk Milletinin devletine ve milletine nasıl sahip çıktığını bir kez daha içteki ve dıştaki düşmanlara göstermiştir.”

“Rakiplerimizden çok daha başarılı bir seçim kampanyası süreci yürüttük”

“Ocak ayının başında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Cumhur İttifakı kapsamında Ankara’da 3 ilçede AK Parti, MHP’yi desteklerken, kalan 22 ilçede ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de partimiz AK Parti adaylarını destekleme kararı almıştır. Bu kapsamda Belediye Başkanımız, Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı Belediye Başkan Adayımız Mürsel Yıldızkaya aynı zamanda AK Partinin de Polatlı Belediye Başkan Adayı olmuştur. Bu kararın hemen ardından İlçe Başkanlığımız ve Ak Parti ilçe Başkanlığı arasında Cumhur İttifakı istişareleri başlamış ve seçim sürecinin koordine edilmesi için bir komisyon teşekkül edilmiştir. O tarihten itibaren yaklaşık 3 ayı geride bıraktık. Burada açıkça ifade etmem gerekir ki rakiplerimizden çok daha başarılı bir seçim kampanyası süreci yürüttük. Bu konuda hem İlçe teşkilatımız, kadın kollarımız ve Ülkü Ocaklarımız ile Ak Parti teşkilatları Cumhur İttifakının ruhuna uygun şekilde kampanya sürecine katkı sağlamıştır.”
‘’Mürsel Yıldızkaya’nın ve Polatlılıların emrindeyim’’

“Tabi bu seçim sürecinde devlet büyüklerimizin şehrimizi ziyaretleri ve Polatlı ile yakından ilgilenmeleri bizleri mutlu etmiştir. İlk olarak İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu Bey şehrimize teşrif etmiştir. Burada sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla bir araya gelmiş, ardından Seçim İrtibat Merkezlerimizi ziyaret etmiştir. Burada önemli bir noktaya vurgu yapmakta fayda görüyorum. İçişleri Bakanımız, Belediye Başkanımızın 5 yıllık çalışmalarını büyük bir beğeniyle dinlemiş ve takdirleriyle bizleri onore etmiştir. Sayın Bakanımızın, ‘’Mürsel Yıldızkaya’nın ve Polatlılıların emrindeyim’’ sözleri bizlerin inancını ve mücadele azmini daha da artırmıştır. Ben ilçe teşkilatımız ve ülkücü camia adına kendisine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk, geçtiğimiz günlerde ilçemize gelerek eğitim camiasından hemşerilerimizle görüşmeler yapmıştır. Seçim irtibat merkezimizi ziyaretlerinde ise Türkiye’de ilk ve tek olacak, tarım konusunda ülke politikalarına yön verecek bir Tarım Üniversitesi yapma projemizi kendisine arz ettik. Konuya olan desteğini açık şekilde ifade etmesi ve sonuna kadar sürecin takipçisi olacağını belirtmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu anlamda kendisine de tüm hemşerilerimiz adına teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

“Hem Ankara’da hem de Polatlı’da rekor oylarla sandıklardan galip çıkacağız”
“Yine 21 Mart Perşembe günü Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Özhaseki de şehrimizi ziyaret ederek Cumhur İttifakı Büyük Polatlı Mitingimizde hemşerilerimizle buluşmuştur. Gün boyunca hemşerilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, şehit ve gazi derneklerimizle ve muhtarlarımızla görüşmeler yapmış, Polatlı’da yaptığımız çalışmaları yakından incelemiştir. Belediyecilik geçmişi, bilgi ve tecrübesiyle bizler için bir yol gösterici olmuş, Polatlımızın sorunlarıyla ve hemşerilerimizin talepleriyle yakında ilgilenmiş, Polatlı için çok önemli müjdeler vermiştir. Bunlardan en önemlisi; Sayın Özhaseki’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin mezarlık, ilaçlama ve zabıta hizmetleri gibi birçok konuda yetkilerini Belediye Başkanımız Sayın Mürsel Yıldızkaya’ya devredeceğini söylemesi hemşerilerimiz nezdinde büyük bir sevinçle karşılanmıştır. Ayrıca köylerimize yapılacak devasa yatırımlar, şehrimizde planlanan Aile Yaşam Merkezi, Millet Bahçesi, Sıcak asfalt, İçme Suyu gibi diğer tüm konu başlıklarındaki projeleriyle hemşerilerimizin beğenilerini toplamıştır. İnşallah biz de kendisine söz veriyoruz, 31 Mart gecesi ilk hayırlı haberi kendisine biz vereceğiz. Hem Ankara’da hem de Polatlı’da rekor oylarla sandıklardan galip çıkacağız. Bu vesile ile tüm hemşerilerimiz ve büyüklerimiz bilmelidir ki Polatlı’mız; Kurtuluş Savaşı’ndan bugüne üstlendiği Milli ruh ve duruşu, 15 Temmuzda, 24 Haziranda tekrar tekrar perçinlemiş Gazi bir şehirdir. Şüheda torunlarının inanç ve azmiyle 31 Mart gecesi Polatlı’mızda zaferden yana şüphemiz yoktur. Herkes bilmelidir ki; Ankara’mızın batı kapısı emin ellerdedir.”

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.