Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı

Başkan Yıldızkaya, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı

870
0

Başkan Yıldızkaya Tıp Bayramı’nda Sağlık Kurumlarını Ziyaret Etti

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Polatlı’da hizmet veren sağlık kurumlarını ziyaret etti.

Ziyaretlerine günün erken saatlerinde Polatlı Devlet Hastanesi’nden başlayan Başkan Yıldızkaya; Can Hastanesi, Şifa Hastanesi ve şehrin dört bir yanındaki Sağlık Ocakları’nda çalışanlarla buluştu. Doktorların, hemşirelerin ve sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; kurumlarda tedavi gören hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yıldızkaya; “İyileştiren, Yüz Güldüren, Sıhhatli Bir Hayat İçin Deva Üreten Tüm Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya gün boyu süren ziyaretlerin ardından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile gerçekleştirdiği açıklamada; “İyileştiren, yüz güldüren, sıhhatli bir hayat için deva üreten doktorlarımız, hemşirelerimiz ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladık. Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız, kutsal görevlerini yaparken gece gündüz demeden büyük bir özveriyle var güçleriyle çalışarak insan sağlığına hizmet ediyorlar. Şehrimizin dört bir yanında insan hayatını her türlü menfaatin üzerinde tutarak fedakarca hizmet veren tüm hekimlerimizin ve bütün sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı tekraren kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” Cümlelerine yer verdi.

Yıldızkaya’dan STK’lara ziyaret

Başkan Yıldızkaya, 31 Mart mahalli idare seçimlerine yönelik ziyaretlerini de sürdürüyor. Yıldızkaya bu kapsamda geçtiğimiz gün Polatlı Ziraat Odası, Ankara Pancar Kooperatifi ve Polatlı Muharip Gaziler Derneğini ziyaret etti. Yıldızkaya, ziyaretlere ilişkin yaptığı paylaşımda; “Gün boyunca gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Sivil Toplum Kuruluşlarımızda ve kamu yararına hizmet veren kurumlarımızda kıymetli yöneticilerimizle ve çalışanlarla buluşarak fikir alışverişinde bulunduk. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.