Ana sayfa GÜNDEM 1926 Polatlı Belediyespor Transferlere Hızlı Başladı

1926 Polatlı Belediyespor Transferlere Hızlı Başladı

1225
0

2 Yılda 2 şampiyonluk yaşayarak BAL ligine yükselen 1926 Polatlı Belediyespor Futbol Takımı 3. Lige çıkacak güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvadı.

Kulüp Yöneticileri ilk olarak Teknik Direktörlüğe, uzun yıllar profesyonel futbol oynamış ve gittiği her takımda başarılı olan Polatlılı Mesut Üretir’i  getirdi. BAL ligi tecrübesi olan Mesut Hocanın direktifleri doğrultusunda birbirinden kaliteli futbolcularla görüşen yönetim dün iftar yemeğinde futbolcularla  bir araya geldi.Ayrıca İftardan sonra yapılan transfer sözleşme imza töreninde flaş bir isimde teknik kadroya dahil oldu. Uzun yıllar Trabzonspor,Ankaragücü,Kayserispor başta olmak üzere birçok profesyonel takımla ismi özdeşleşmiş ve sonrasında Hasan Şaş,Gökhan Gönül,Ümit Özat gibi futbolcuların resmi menajerliğini yapmış Polatlılı olan Mehmet Soykök  takımın sportif direktörlüğüne getirildi.Yönetim Kurulu Başkanı Hüdaverdi Yavaş önderliğinde kurulan transfer komitesi dün eski ve yeni futbolcuların tamamıyla sözleşme imzaladı. Uzun süren pazarlıklar sonrasında mevkisinde başarılı olan futbolcuları ince eleyip sık dokuyarak transfer ettiklerini söyleyen Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş hedeflerinin bu yıl 3.lige Polatlı’ya yakışır bir futbol oynayarak çıkmak olduğunu söyledi.

Dün yapılan görüşmelerde sözleşme imzalanan futbolcular şu şekilde oldu;

Ömer Fırat Çelik –Orta Saha-Altındağ Belediyespor, Celalettin İmal-Stoper- Altındağ Belediyespor, Batuhan Kızıltaş-Forvet-1926 Polatlı Belediyespor, Gökhan Güleç-Sol Açık-1926 Polatlı Belediyespor, Doğukan Aydoğan-Orta Saha- 1926 Polatlı Belediyespor, Sefa Emektar-Sol Açık- 1926 Polatlı Belediyespor ,Cenk Yılmaz- Sağ Bek- Çubuk Spor, Emre Taşkoparan- Orta Saha- Çubuk Spor, Hasan Üstünkaya- Sol bek- Çubuk Spor, Hasan Emre Mutluer- Kaleci- Osmanlıspor, Fatih Özaydın-Forvet – Altındağ Belediyespor, Onur Demirci – Orta Saha- 1926 Polatlı Belediyespor, Sarper Kıskaç- Stoper- 1926 Polatlı Belediyespor, Mesut Harman- Sol bek- Ormanspor, Kürşat Eler- Orta Saha- Keçiörengücü, Onur Üstündağ- Sağ bek-Polatlıspor, Mehmet Ali Ay- Orta Saha- Sincanspor. Ayrıca Bartınspor’un as kalecisi Mehmet Dilaver ve bu yıl Kırşehirspor’un 3.lige çıkmasında büyük pay sahibi olan Ganalı yıldız İbrahim Aminu’yla da prensip anlaşması sağlandı. Başkan Yavaş transferlerinin tamamını birkaç gün içerisinde tamamlayacaklarını söyledi.