Ana sayfa GÜNDEM Gençlik Gücü’nde Şok!…

Gençlik Gücü’nde Şok!…

1661
0

Polatlı Gençlik Gücü : 0

Sinanlı Gençlikspor : 4

“Polatlı Gençlik Gücü Pazar günü Polatlı Sentetik sahada oynadığı maçı farklı kaybetti.”

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 1. Amatör küme 1. Grupta mücadele eden temsilcimiz Polatlı Gençlik Gücü dün aldığı sonuçla sevenlerini üzdü.

Maç Pazar günü saat 12.30 da başladı. Polatlı Gençlik Gücü maça şu kadro ile çıktı : Şaban Aytekin, Arif İnanç, Yunus Emre Beyazoğlu, Yaşar Kabasakal, Ümit Başaran, Göksel Canlı, İhsan Baloğlu, Sarper Cavit Aydoğan, Özgür Kaya, Emrah Şahinoğlu, Bünyamin Kılavuz.

Sahaya iki haftadır kazanılan 6 puan ve lider ile aynı puana sahip olmanın morali ile çıkan ekibimiz ilk dakikalardan itibaren özelikle defans hataları başta olmak üzere her alanda sahada patır patır döküldü.

Maçın oynanacağı sahanın önce çim saha iken, perşembe günü ani bir kararla sentetik sahaya alınması sporcuların motivasyonunu bozduğunu iddia eden Polatlı Gençlik Gücü Başkanı Mustafa Gündoğan, yenilgiyi bu olaya bağladı.

Maçta 4ncü dakikada ilk golü kalesinde gören Gençlik Gücü ilk yarıda 18 ve 35nci dakikalarda da iki gol yedi ve ilk yarıyı 0-3 geride tamamladı.

Futbolcuların son derece gergin göründüğü maçın  ikinci yarısında da penaltıdan bir golü daha kalesinde gören ekibimiz kurulduğundan beri ilk kez 4 gol yediği ve hiç gol atamadığı ağır bir hezimeti yaşadı.