DOLAR 9,59841.01%
EURO 11,18160.88%
ALTIN 552,071,28
BITCOIN 607125-1,57%
Ankara
13°

AÇIK

15:51

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

PTO’dan TANAP Semineri

ABONE OL
6 Temmuz 2017 10:02
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programlarının proje süresi, başvuru aşamaları ve proje yazımı hakkında tüm detaylar 07 Temmuz Cuma günü saat: 14.00’de Polatlı Ticaret Odası Toplantı Salonunda verilecek seminerle anlatılacak.

Polatlı Ticaret Odası, üyelerine her alanda hizmet vermeye devam ediyor. PTO, üyeleri için düzenleyeceği hibe programı seminerine tüm Kobileri yatırım programları hibelerinden bilgi alarak yararlanmaya davet ediyor. TANAP (Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi) Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında II. Çağrı hibe ilanı yayınlandı. Programın genel hedefi; TANAP ile yerel halkın yaşam kalitesini iyileştirerek bölgede sürdürülebilir kalkınmayı desteklemek.

Bu desteğin %70’i KOBİ’ler için Hibe olarak verilecek

Hibe programından Yerel Yönetimler, Sivil Toplum Kuruluşları, Kooperatifler, Birlikler, Vakıflar, Üniversiteler, ÇKS belgesi olan çiftçiler ile KOBİ’ler yararlanmakta ve hedef 9 il arasında Ankara ili de bulunmaktadır. Projenin asıl hedef grupları; Boru hattı güzergâhı üzerindeki ilçelerde ve köylerde yaşayanlardır. Projenin uygulama yeri olarak sadece güzergâh üzerindeki ilçe ve köyler kabul edilecektir. Uygun projeler, TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programlarının hedeflerine katkı sağlayacak ve öncelik alanlarında en az birinin kapsamına giren faaliyet gruplarıdır. Hibe desteği; Küçük ölçekli hibe başvuruları için 200.000 TL’ye kadar olup, orta ölçekli hibe başvuruları içinde 200.000 TL ile 1.500.000 TL aralığındadır. Bu desteğin %70’i KOBİ’ler için Hibe olarak verilecek. TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programlarının proje süresi, başvuru aşamaları ve proje yazımı hakkında tüm detaylar 07 Temmuz Cuma günü saat: 14.00’de Polatlı Ticaret Odası Toplantı Salonunda verilecek seminerle anlatılacak. TANAP Hibe Programı Seminerine tüm KOBİ’ler ve hibe programına başvuru yapmayı düşünen kurum/kuruluşlar davetlidir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.