DOLAR 8,4184-0.46%
EURO 9,9987-0.79%
ALTIN 492,12-1,01
BITCOIN 329012-2,41%
Ankara
29°

AÇIK

20:30

AKŞAM'A KALAN SÜRE

 “Düzeltme ve Cevap Hakkı” Erkan Bilir “Babam için mevlüdü ben okuttum”

ABONE OL
20 Haziran 2017 11:28
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Sucu Recep’in oğlu Erkan Bilir, gazetemize gönderdiği yazıda Kurtuluş Camiinde 18 Haziran tarihinde verilen mevlüt, Babalar Günü nedeni ile babam Sucu Recep adına tarafımdan verilmiştir.”dedi. Kamuoyuna duyurulur. Haberin ayrıntıları 6’da.

Düzeltme ve Cevap Hakkı

Erkan Bilir “Babam için mevlüdü ben okuttum”

Gazetemizin 19 Haziran tarihli sayısında “Sobacılar Odasından Babalar Günü Mevlüdü” başlıklı haberimiz, haber kaynağından alınan bilgide mevlüdün Sobacılar Odası tarafından düzenlendiği ifadesi olduğu için sehven yayınlanmıştır.

Sucu Recep’in oğlu Erkan Bilir, gazetemize gönderdiği yazıda “Kurtuluş Camiinde 18 Haziran tarihinde verilen mevlüt, Babalar Günü nedeni ile babam Sucu Recep adına tarafımdan verilmiştir.”dedi. Kamuoyuna duyurulur.

Basın kanununun 14. maddesi gereğince, Güler Ticaret sahibi “Sucu Recep” namı ile tanınan merhum esnaf Recep Bilir’in oğlu Erkan Bilir’in konuya ilişkin düzeltmesini aynen yayınlıyoruz.

İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğüne

Gazetenizin 19 Haziran 2017 tarih ve 3265 sayılı nüshasında yayınlanan haberde “Sobacılar Odası’ndan Babalar Günü Mevlüdü” başlıkta Kurtuluş mahallesi camiinde okunan mevlüdün oda tarafından okutulduğu yazılmıştır. Bu mevlüt vefat eden Sucu Recep’in oğlu Erkan Bilir tarafından okutulmuş olup, mevlüde oda başkanı davet edilmiş olup, başkan da davete icabet etmiştir. Durumun bu şekilde tekzip edilmesini saygı ile arz ederim.

Güler Ticaret Erkan Bilir

Sevim Işık İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.