DOLAR 8,86701.19%
EURO 10,47991.21%
ALTIN 499,051,70
BITCOIN 378281-3,16%
Ankara
15°

PARÇALI BULUTLU

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

İngiltere’de Ücretsiz Dil Eğitimi Fırsatı

ABONE OL
31 Mayıs 2017 10:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, ilçemizde eşi benzeri görülmemiş bir kampanyaya daha imza attı.

Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumlarından dört seviye ingilizce kursu alan, İngiltere’de iki hafta ücretsiz dil eğitimi fırsatı yakalıyor. Amerikan Kültür Eğitim Kurumlarından dört seviye ingilizce kursu alanlar, bu seviyelerden istedikleri bir tanesinin eğitimini İngiltere Greenwich’te alacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler hem İngiltere’de iki haftalık dil eğitimi fırsatı kazanmış olacak hem de bu imkandan kampanyalı fiyatlar ile yararlanacak. Bu eğitim İngiltere’de, uzmanlık alanı dil eğitimi olan ve British Council eğitim konseyi onaylı Dünyanın en ünlü okullarından Twin Schools bünyesinde yapılacak.

Polatlı’da bir ilk; İngiltere’de Ücretsiz Dil Eğitimi

Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumlarından dört seviye ingilizce kursu alan, İngiltere’de iki hafta ücretsiz dil eğitimi fırsatı yakalıyor.

Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, ilçemizde eşi benzeri görülmemiş bir kampanyaya daha imza attı. Amerikan Kültür Eğitim Kurumlarından dört seviye ingilizce kursu alanlar, bu seviyelerden istedikleri bir tanesinin eğitimini İngiltere Greenwich’te alacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler hem İngiltere’de iki haftalık dil eğitimi fırsatı kazanmış olacak hem de bu imkandan kampanyalı fiyatlar ile yararlanacak. Bu eğitim İngiltere’de, uzmanlık alanı dil eğitimi olan ve British Council eğitim konseyi onaylı Dünyanın en ünlü okullarından Twin Schools bünyesinde yapılacak.

İngiltere’de Ücretsiz Dil Öğrenimi Fırsatı

Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Müdürü Fuat Turgut, kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi verdi. Turgut, bu kampanyayı; “Kurumumuzdan dört kur ingilizce eğitimi alan öğrencilerimiz, üç ay burada dil eğitimi aldıktan sonra eğitiminin son seviyesinde İngiltere’ye gönderiyoruz. Oradaki eğitim masraflarını, yeme içme masraflarını ve konaklama masraflarını biz karşılıyoruz. Orada bir kuru iki haftada alacak. İngilizlerle bir arada olacağı için burada aldığı eğitimden daha kısa sürede son seviyesini tamamlamış olacak. Sertifikalandırılması da oradan yapılacak. Bizim buradaki kurslarımızda da bildiğiniz gibi Avrupa Dil Pasaportuna uygun sertifikalandırma yapıyoruz. Biz bu eğitimi başlangıç düzeyinde tavsiye etmiyoruz fakat son seviye değil de ikinci üçüncü seviyede de isteyen bu eğitimi alabilecek. Velilerimize sadece uçak ve vize masrafları kalıyor. Onun dışındaki tüm masrafları biz karşılıyoruz. Yani 4 seviye bizden ingilizce eğitim alacaklar, bir seviye biz onlara İngiltere’de ücretsiz dil eğitimi vermiş olacağız. Şu anda bu fırsattan 8-17 yaş arası öğrencileri gönderebiliyoruz, yetişkin grubu için de onay bekliyoruz. Bu tür kampanyaları genelde Malta dil okulları bünyesinde yaparlar. Vatandaşlarımız bu kampanyayı onunla karıştırmasınlar çünkü İngiltere’de 4 kurda verilebilen ücretsiz dil eğitimi fırsatı, sadece Polatlı’da değil Ankara’da ilk hizmet.”şeklinde anlattı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.