DOLAR 8,55980%
EURO 10,12940.03%
ALTIN 496,680,33
BITCOIN 3407366,43%
Ankara
24°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

İŞKUR Personellerine İş Güvenliği Eğitimi

ABONE OL
12 Mayıs 2017 10:34
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı Belediyesi tarafından işe alınan İşkur personeline 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında ‘’İş sağlığı ve Güvenliği’’ eğitimi verildi.

Kaliteli, bilinçli ve eğitimli personelin yetişmesini amaç edinen Polatlı Belediyesi personel eğitimlerine devam ediyor. Polatlı Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ali Korkmaz tarafından, Polatlı Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitimlerde; çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar konuları işlendi.

Polatlı Belediyesinde, “İş sağlığı ve Güvenliği” eğitimi

Kaliteli, bilinçli ve eğitimli personelin yetişmesini amaç edinen Polatlı Belediyesi personel eğitimlerine devam ediyor.

Polatlı Belediyesi tarafından işe alınan İşkur personeline 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında ‘’İş sağlığı ve Güvenliği’’ eğitimi verildi. Polatlı Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ali Korkmaz tarafından, Polatlı Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitimlerde; çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar konuları işlendi. Ana konuların yanı sıra personele eğitim esnasında el ile kaldırma ve taşıma aletlerinin kullanım talimatları, iş ekipmanlarının kullanım talimatları, güvenlik ve sağlık işaretlerinin anlamları ve önemi, yangın vb iş yerindeki tehlikeler gibi konularda eğitimler verildi. Hizmetin aksamaması için personele hafta boyunca 5’şerli gruplar halinde verilen eğitimlerde ayrıca iş yeri hekimi tarafından personelin genel sağlık muayeneleri yapıldı. Gerçekleştirilen eğitimlerin ardından Polatlı Belediye personeline ‘’ İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi’’ verildi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.