DOLAR 8,52920.05%
EURO 10,1237-0.11%
ALTIN 494,180,02
BITCOIN 3502703,51%
Ankara
33°

AÇIK

04:15

İMSAK'A KALAN SÜRE

Destek verenlere plaket ödülü

ABONE OL
1 Mayıs 2017 11:17
0

BEĞENDİM

ABONE OL

POLAGRİ 2017 2. Polatlı Tarım Fuarının oluşmasında emeği geçen isimlere, Zümrüt Fuarcılık tarafından plaket takdimi yapıldı.

Zümrüt Fuarcılık tarafından POLAGRİ 2017 2. Polatlı Tarım Fuarının oluşmasında emeği geçen isimlere plaket töreni düzenlendi. Polatlı Ticaret Odası işbirliği ile düzenlenen yemekte bir araya gelen katılımcılara plaketleri verildi. Zümrüt Fuarcılık Genel Koordinatörü Mehmet Ünal, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür plaketi takdim etti. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal, Ankara Pancar Kooperatifi Başkanı Muhittin Bıyıkoğlu, THK Polatlı Başkanı Ömer Lütfü Türker, İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, Ziraat Aletleri Odası Başkanı Osman Aydoğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse ile Fuara hem katılım sağlayıp hem de dışarıdan katılımlarda destek veren; Feyzi Çelik, Taner Çağan, Murat Özdemir, Hüseyin Barış ve Kabil Eryıldırım, POLAGRİ 2017’ye verdikleri desteklerden dolayı plaket alan isimler oldu.

Seneye daha iyisi…

Başkan Yıldızkaya; yaptığı konuşmada; “Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz fuara katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Fuar, her yıl bir öncekinden daha iyi bir şekilde olmaya devam ediyor. Yapmış olduğum tespitlerde ben geçen yıla göre daha iyi durumda olduğumuzu gördüm. Ama bu bizim için yeterli değil. İnşallah önümüzdeki yıllarda kendimize has fuar alanımızda, çok daha modern şartlarda, çok daha nezih imkanlarda fuar yapacağımızı düşünüyorum. Bize inanan, güvenen, hem Polatlılı hem de başka şehirlerden fuarımıza iştirak eden herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bu fuar, sadece Polatlı’nın değil Ankara’nın da bir fuarı ve bu fuarın gerçekleşmesinde Polatlı, bütün unsurlarıyla ortak hareket ettik. Hedefimiz daha iyiyi daha güzeli yakalamak ve sizlere daha iyi imkanlar sunabilmek, bu fuarın gerçek sahibi sizlersiniz, bu fuar sizin eseriniz. Ben önümüzdeki yıllarda fuarımızın Türkiye çapında ses getireceği inancını taşıyorum. Bunla ilgili şahsen Belediye Başkanınız olarak elimden gelen gayreti göstereceğimi burada beyan etmek istiyorum.”dedi.

Organizasyon komitesi oluşturuldu

Plaketini alan bir diğer isim olan PTB Başkanı Yahya Toplu ise yaptığı konuşmada; “Bu fuara destek verenlere şahsım adına teşekkür ediyorum. Bu fuarın Polatlı’ya büyük katma değer kattığına inanıyorum. Önümüzdeki yıllarda daha iyi fuarları hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum.”ifadelerine yer verdi. Katılımcılardan Feyzi Çelik’e ödülünü veren PTO Başkanı Ulvi Sakarya ise; “Feyzi kardeşimiz geçen sene de bu senede hem kendisi fuarımıza katıldı hem de dışarıdan gelen katılımcılar konusunda çok destek verdi. Hem kendisine hem de babasına teşekkürlerimiz sunuyorum.”dedi. Düzenlenen törenle ilgili bilgi veren Zümrüt Fuarcılık Genel Koordinatörü Mehmet Ünal, yaptığı konuşmada; “Polatlı Tarım Fuarında gerek koordinasyon gerek altyapı ve teknik düzenlemeler açısından ve diğer illerde fuarları duyurma açısından bir komite oluşturduk. Plaket alan isimlerimiz bu komitede yer alarak bu fuarın oluşmasında ciddi çaba harcadılar. Ayrıca katılım sağlayan firmalara da plaket takdimimiz oldu, sebebi diğer illerdeki firmalara Polatlı’daki fuara gelmeleri için yoğun mesai harcamalarıydı. Bu çabalarından dolayı takdir etmek ve ödüllendirmek adına bu etkinliği düzenledik.”dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.