DOLAR 9,5380-0.51%
EURO 11,0821-0.58%
ALTIN 549,42-1,34
BITCOIN 598523-1,41%
Ankara

AÇIK

05:56

İMSAK'A KALAN SÜRE

Meclis ikinci kez toplandı

ABONE OL
4 Mart 2017 11:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı Belediye Meclisi Mart ayı ikinci birleşim birinci oturumu dün Belediye Meclis Salonunda, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Başkanlığında yapıldı.

Polatlı Belediye Meclisi Mart ayı ikinci birleşim birinci oturumu meclis toplantısında bu 18 gündem maddesi yer aldı: Plan ve bütçe komisyonuna havale olunan; “Prim Borcuna Karşılık Taşınmaz Satışı”, “Bina Tahsisi Hk.”,  “Şehitliklerin Devri”, “Cins Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi. İmar ve bayındırlık komisyonuna havale olunan; “Kuşçu Mahallesi 101 Ada 38 ve 39 Parseller (mera)” , “140071 Ada 10 Parsel ve 140074 Ada 2,3 Parsellere Ait İmar Plan Tadilatı Hk.” , “639 No’lu Parsel ve 1995, 1996 No’lu Parsellere Ait İmar Plan Tadilatı Hk.” , “Mehmet Akif Mahallesi 2867 Ada 3 No’lu Parsele Ait İmar Plan Tadilatı Hk.” ,  “İlçe Sınırları İçerisinde İmarla İlgili Vatandaş Lehine Yapılabilecek Düzenlemeler” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Eğitim ve kültür komisyonuna havale olunan; “Gençler için Eğitim ve Bilgilendirme Seminerleri”, “ANADOLU  BACILARI’nın Polatlı Kültüründeki Yeri ve Önemi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Çevre, sağlık ve çeşitli işler komisyonuna havale olunan; “Hava Kirliliği için Alınacak Önlemler” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Şehitler Parkı İçerisine Yapılan Sosyal Tesise Şehit Cüneyt SERTEL isminin verilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Engelliler komisyonuna havale olunan; “Kaldırımlarda Engellilerin Günlük Yaşantılarını Zorlaştıran Sebeplerin Araştırılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Ulaşım komisyonuna havale olunan; “Atatürk İlkokulu Çevresindeki Yollarda Uyarı İşaretleri ve Sinyalizasyon Çalışmasının İncelenerek Eksikliklerin Giderilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, madde bağımlılığı araştırma ve önleme komisyonuna havale olunan; “Madde Bağımlılığına Karşı Alınacak Önlemler” “Madde Bağımlıları ve Aileleri İçin Psikolojik Destek Verilmesi Hk.” ile ilgili önergenin müzakeresi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.