DOLAR 9,28600.26%
EURO 10,79330.24%
ALTIN 526,06-0,05
BITCOIN 568866-0,34%
Ankara
13°

PARÇALI BULUTLU

15:56

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Amerikan Kültür’den Gazetecilere Jest

ABONE OL
13 Ocak 2017 14:47
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Polatlı’daki gazeteciler ile bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla, Polatlı’daki gazeteciler Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumlarının daveti ile Çatı Kafe’de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Kahvaltı programına ayrıca Polatlı Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz da katıldı. Organizasyon sahipleri, Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurum Müdürleri Çağla-Fuat Turgut çifti, gazetecilere ayrıca özel de bir kurs hediyesi sundular. Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra Matematik, Türkçe, Drama, TEOG Hazırlık, YGS ve LYS Hazırlık Yayınları ile KPSS Kursları alanlarında da faaliyet gösteriyor.

“Çok geniş bir yelpazede eğitimlerimizi devam ettiriyoruz”

Kurum Müdürü Fuat Turgut, kahvaltı programında yaptığı konuşmada; “Tüm kamuyu aydınlatma, bilgilendirme ve haberdar etme görevi içinde olan gazetecilerin gününü kutlamaktan mutluluk duymaktayız. Polatlı Amerikan Kültür Eğitim Kurumları olarak öncelikle yabancı diller (ingilizce-Almanca Aile Birleşimi-Fransızca-Arapça-Rusça-Çince) eğitimlerimize 4 yıldır devam etmekte iken Matematik, Türkçe, Drama, TEOG Hazırlık, YGS ve LYS Hazırlık Yayınları ile KPSS Kurslarımızı da bünyemize katmış bulunmaktayız. Çok küçük yaştan itibaren erken yaş çocuk İngilizcesi programlarımızla birlikte ilkokullu, liseli, üniversiteli gençlerle yetişkinlere yönelik çok geniş bir yelpazede eğitimlerimizi devam ettiriyoruz. Ayrıca tüm dillerde yeminli tercüme hizmetleri de sunmaktayız. Biliyoruz ki bir birey için en önemli şey öğrenme ve kazanımdır. Bu açıdan siz basın mensubu arkadaşlarla da aslında birer meslektaş sayılırız. Sizler de biz eğitimciler gibi toplumu bilgilendirme ve gerekli kazanımları haberdar etme yoluyla öğretme görevi üstlenmiş durumdasınız. Eğitimin kaçınılmaz unsurlarından olan bilgi edinme 21. Yüzyılda sizlerin de katkısı olmadan asla gerçekleşemez. Bu nedenle neredeyse yaşam boyu öğrenmenin temel taşını oluşturan siz gazetecilerle biz eğitimcilerin mutlak surette daha yakın ilişkiler içinde olması gerekir.”dedi.

48 Günde İngilizce Kursu

Turgut, konuşmasının devamında; “Polatlı’ya geldiğimiz ilk günden itibaren eğitimlerimizi vatandaşlara duyurabilmemiz noktasında bizlere desteklerini esirgemeyen siz gazeteci arkadaşlarımıza minnetlerimizi sunmaktayız. Sizler vermiş olduğumuz eğitimleri Polatlılara duyurarak onların da ihtiyaç duydukları hizmetleri almaları yolunda destekte bulunmuş oluyorsunuz. Böylelikle Polatlı insanı daha çok şey öğreniyor ve vizyonunu geliştiriyor. Sizlere teşekkürlerimizi, ayrıca kurumumuzun geliştirmiş olduğu, 48 Günde İngilizce Kursumuzu hediye ederek taçlandırmak isteriz. Bundan böyle eğitimlerimiz ile Polatlı basını çalışanları için de seferber olmakta kararlıyız. Bu programımız Yetişkinler ve Çalışanlar için yani daha çok zaman sıkıntısı çekenler için hazırlanmıştır.. Kalıplarla günlük iletişim kurmanızı sağlayacak bir programdır. İnşallah bu hediyemiz ile siz basın çalışanları da Yabancı Dilinizi geliştirme fırsatı bulmuş olursunuz. Bu programımızı ayrıca tüm diğer İşadamlarımıza, Yöneticilerimize, Memurlarımıza da tavsiye ediyoruz. Kahvaltılı kutlamamıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.