DOLAR 8,55890.05%
EURO 10,11840.09%
ALTIN 496,550,46
BITCOIN 327554-1,66%
Ankara
28°

AÇIK

17:11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

ATO Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

ABONE OL
12 Ocak 2017 11:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Ünal, Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ATO Başkanlık yarışında 19. Başkan seçilen Gürsel Baran’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Geçtiğimiz ay Ankara Ticaret Odası Başkanlığı için Osman Gökçek ile girdiği yarışı 86 oya karşılık 100 oy ile kazanan Gürsel Baran’a Polatlı Ticaret Odası Yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ATO başkanı Gürsel Baran en kısa zamanda Polatlı’ya geleceğini söyledi. Ziyaret sonrasında ise Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’a yakın zamanda ilçemizin markası olacak olan PanPek Pancar Pekmezi ve Mehmetçik heykeli takdim edildi.

Sakarya’dan ATO Başkanlığı Ziyareti

Geçtiğimiz ay Ankara Ticaret Odası Başkanlığı için Osman Gökçek ile girdiği yarışı 86 oya karşılık 100 oy ile kazanan Gürsel Baran’a Polatlı Ticaret Odası Yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Polatlı Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Ünal, Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ATO Başkanlık yarışında 19. Başkan seçilen Gürsel Baran’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ankara merkez ve taşra ekonomisindeki gelişmeler hakkında istişarede bulunulurken, Gürsel Baran’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Mustafa Deryal da ev sahipliği yaptı.

En kısa zamanda Polatlı’ya gelecek

Ziyarette yaptığı konuşmada ihracatın artmasına vurgu yapan ATO başkanı Gürsel Baran; “Biz bu göreve gelmişsek bir sorumluluk bir görev almışsak üyelerin ve Ankara’nın dertlerine derman olmak için ne gerekirse yapmak durumundayız. Daha önce oldukça önemli hizmetler yapıldı, biz yeni yönetim olarak bu hizmetleri daha da artırarak 8 aylık süreci oldurmayı hedefliyoruz. Ülkemiz ihracatı ülkemize katma değer sağlaması ve kalkınması için çok çok önemli. Üzerimizde çok büyük sorumluluklar var ve bizler bunun bilincindeyiz. Ülkemizde bulunan ekonomik sıkıntıları el birliği ve güç birliğiyle hep beraber aşmak durumundayız. Bu konuyla ilgili odalar arası yapılacak her türlü işbirliği ve ortaklaşa çalışmaya hazırız. Şu anda 24 saat ülkemizin ekonomisine nasıl katkı yapabiliriz diye düşünüp, bunun gerektirdiklerini yapmamız lazım. Bu konuda Polatlı için de elimizden ne geliyorsa yapmaya ve gücümüzle yanınızda olmaya can-ı gönülden hazırız. Ziyaretinizden dolayı şükranlarımı sunarım.” dedi ve en kısa zamanda iade-i ziyaret için Polatlı’ya geleceğini sözlerine ekledi.

PanPek Pancar Pekmezi ve Mehmetçik heykeli takdim edildi

ATO Başkanı Gürsel Baran’ın ardından konuşan PTO Başkanı Ulvi Sakarya ise;  “Ankara Ticaret Odası bölgemizde bundan sonra Ankara ilçe odalarına bir abi rolü üstlenecektir. Öncelikle sizleri ve yönetiminizi tebrik eder, yeni görevinizde başarılar dilerim. Ankara Ticaret Odası ve çevre odalar bir bütündür. Bizden önceki dönemlerde Ankara Ticaret Odası önderliğinde ilçe odalarının ortak çalışmaları çok olmuştu. İnşallah bundan sonra bizlerde Gürsel Başkanımızla ortak projelerde birlikte yer almayı umut ediyoruz. Ülkemize ve Ankara’ya elimizden ne geliyor ise fazlasıyla destek verme durumundayız. Bizler üyelerimize nasıl katkı sağlayabiliriz, ülkemize nasıl faydamız olur diye sürekli çalışma içindeyiz. Malum bilindiği üzere ülke olarak zor günlerden geçmekteyiz. Bir bütün olarak bu zor günleri atlatacağımızdan hiçbir şüphem yok. Ülkemizin Bekası için herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir. Üyelerimize destek olmalı ve önlerini açarak ihracata yönlendirmeliyiz. Bu dönemde ilçemizde inşallah bir URGE projesi gerçekleştirerek üyelerimize ihracata alıştırma çabasında olacağız. Uluslararası ihracata bir üye bile kazandırsak bizim için kazanç ve katma değerdir. İnşallah hep beraber daha sıcak ilişkilerde bulunup, ortak çalışmalarla bu durumunda üstesinden geleceğiz. Ülkemize faydası olacak ne tür iş birliği varsa ne tür ortak çalışma varsa Polatlı Ticaret Odası olarak bizde varız. ” dedi. Ziyaret sonrasında ise Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’a yakın zamanda ilçemizin markası olacak olan PanPek Pancar Pekmezi ve Mehmetçik heykeli takdim edildi.

 

 

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.