DOLAR 9,5885-0.17%
EURO 11,1447-0.46%
ALTIN 556,760,60
BITCOIN 6015091,63%
Ankara
10°

AÇIK

05:54

İMSAK'A KALAN SÜRE

Özel’in öğrencileri sertifikalarını aldı

ABONE OL
5 Ocak 2017 10:43
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Polatlı İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Üyeleri için haftalık 2 saat süreli yapılan seminer çalışmaları tamamlandı, kadınlar sertifikalarını aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve Polatlı Belediye Meclisi Üyesi Mahir Özel tarafından her hafta MHP Kadın Kollarına verilen seminerler tamamlandı, öğrenci hanımlar sertifikalarını aldı. Eğitim boyunca kişisel gelişim eğitimleri hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve Polatlı Belediye Meclisi Üyesi Mahir Özel, Türk toplumunda kadının çok önemli yerinin olduğunu, ülkeyi eşiyle beraber yöneten Türk Devletlerinin cihana yön verdiğini belirten eğitimler ile Türk Kadınının tarihteki önemini anlattı.

MHP’li Kadınlar Sertifikalarını Aldı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve Polatlı Belediye Meclisi Üyesi Mahir Özel tarafından her hafta MHP Kadın Kollarına verilen seminerler tamamlandı, öğrenci hanımlar sertifikalarını aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Polatlı İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Üyeleri için haftalık 2 saat süreli yapılan seminer çalışmaları tamamlandı, kadınlar sertifikalarını aldı. Sertifika törenine Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, MHP İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Eğitimlere ayrıca, kadınların gelişmesine katkıda bulunan her etkinlikte yer almaya özen gösteren Polatlı Kadın Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Sevim Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katılım sağlamıştı. Polatlı Kadın Eğitim ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Cenge Kopar, tören sonunda konuşma yapan isimler arasında yer alarak Özel’e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Eğitim boyunca kişisel gelişim eğitimleri hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve Polatlı Belediye Meclisi Üyesi Mahir Özel, Türk toplumunda kadının çok önemli yerinin olduğunu, ülkeyi eşiyle beraber yöneten Türk Devletlerinin cihana yön verdiğini belirten eğitimler ile Türk Kadınının tarihteki önemini anlattı. Kadınlara 10 hafta boyunca; Beden Dili ve Davranış Biçimleri, Türkçeyi kullanabilme ve münazara teknikleri, Topluma hitap ve hitap metotları, stres yönetimi, Akıl ve bilim ışığında Türk ve Dinler tarihi konularında temel eğitim verildi. Eğitimlere toplam 28 kişi katıldı. Aynı eğitim Polatlı Ülkü Ocaklarında da verilmeye başlandı. Polatlı Ülkü Ocaklarında eğitimin altıncı haftası tamamlandı. Kursa katılan kadınların eğitim sertifikaları; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından verildi. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın eşi Şaduman Yıldızkaya ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kayış’ın eşi Suzan Kayış, sertifikalarını eşlerinin elinden aldılar.

Eğitimler, yeni gruplarla devam edecek

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, sertifikaların verilmesinin ardından Mahir Özel’i ve öğrencileri tebrik etti. Kursun eğitmeni Ankara Büyükşehir ve Polatlı Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel, sertifika töreninde yaptığı konuşmada; “Eğitimin gayesini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu nedenle de temel eğitim tekniklerini vermek konusunda MHP Kadın Kollarından bize bir istek geldi. Bu nedenle yaklaşık 10 hafta süren kişisel gelişim ve etkili iletişim konusunda bir eğitim çalışmamız oldu. Bu arkadaşlarımla gerçekten gurur duyuyorum. 120 bin nüfuslu bir kente, hanımlardan bizim yetiştirdiğimiz gibi en az dört grup daha gerekli. Yeni gruplarla yeni eğitimlere devam edeceğiz.”ifadelerini kullandı. Sonrasında Özel’in öğrencileri de kürsü’ye çıkarak Türk Milliyetçiliği konulu konuşmalar yaptılar.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.