Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
Sayaç
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün53
mod_vvisit_counterDün1907
mod_vvisit_counterBu Hafta9326
mod_vvisit_counterBu Ay64535
mod_vvisit_counterGenel Toplam2723425
Üye Girişi

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
Kimler Çevrimiçi
Şuanda 3 misafir bağlı


ANA SAYFA
Eylül ayı son meclis toplantısı
Üye Değerlendirme: / 1
Yazar Sinem Kopar   
Wednesday, 07 September 2016

Polatlı Belediye Meclisi, Eylül ayı ikinci birleşim birinci oturumu, pazartesi günü Belediye Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Meclisi Eylül ayı ikinci birleşim birinci oturumunda 9 adet gündem maddesi yer aldı. Gündemde yer alan maddelerden, plan ve bütçe komisyonuna havale olunan; “ 2017 Mali Yılı Performans Programı” ile ilgili konunun müzakeresi, görüşülerek kabul edildi. Gündem de yer alan diğer maddeler ise komisyon çalışması devam etmesi nedeniyle görüşülmedi. Eylül ayı ikinci birleşim birinci oturumu toplam da üç dakika sürdü. Devam eden konular şu şekilde; eğitim ve kültür komisyonuna havale olunan; “İlçemizdeki Kültür ve Tabiat Varlıklarının Araştırılarak Bilgilendirilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Polatlı Mutfak Kültürünü Tanıtmak için Kitap Çalışmaları Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Çevre, sağlık ve çeşitli işler komisyonuna havale olunan; “15 Temmuz Şehitlerine Bir Anıt Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “İlçemizdeki Parklara Şehitlerimizin İsimlerinin Verilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi,  “80. Yıl Park İsminin 15 Temmuz Şehidimiz Seher YAŞAR Olarak Değiştirilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “80. Yıl Parkındaki Hanımlar Konağı’na Şehit Seher YAŞAR İsminin Verilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “15 Temmuz Şehit Seher YAŞAR İsminin Bir Parka ve Caddeye Verilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve Kırsal kalkınma komisyonuna havale olunan; “Ekim Ayı Tarımsal Faaliyetlerinin Araştırılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. 

Yorum yok
 
Kıymaz'dan Çelik'e nezaket ziyareti
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Wednesday, 07 September 2016

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz ve yönetimi kurulu üyeleri Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz,   Polatlı insanının sorunlarının tespit ve çözümünde önemli roller üstlenen Kent Konseyinin yeni Başkanı Tekin Çelik’e başarılar dilediklerini söyledi. Ayrıca Polatlı  Kent Konseyi, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul  Kıymaz için sürpriz doğum günü pastası kesti.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Kuşoğlu, Radyo Hür'de
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Wednesday, 07 September 2016

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, geçtiğimiz gün Radyo Hür'de canlı yayın konuğu oldu.

Radyo Hür'de İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık, Ayrıntı Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yetkin Öztürk ve Duatepe Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tevfik Emre Efe katıldığı, geçtiğimiz hafta yapılan Hür siyaset programının canlı yayın konuğu, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu oldu. Kuşoğlu, Askeri birliklerin Polatlı'ya gelip gelmeyeceği konusunda edindiği bilgileri ve de yapacağı girişimleri anlattı. Kuşoğlu, "Ben geçen yıl da bu konuyla ilgilenmiştim. Hatta o zamanlar bir milletvekili arkadaşımız, kamulaştırmaların tamamlanmakta olduğunu da söylemişti. Dönemin Bakanı İsmet Yılmaz'dı. Daha sonra böyle bir sonuç çıkınca tabi hepimize sürpriz oldu. 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Ak Parti'den, gazetemize nezaket ziyareti
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Demet Neşe Erdoğan Gündüz   
Wednesday, 07 September 2016

Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri, dün İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık'a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdullah Arabacı, Sinan Yılmaz ve Savaş Dinçer, İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık'a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaretin gündemini 15 Temmuz Darbe Girişimi ve o günden bu yana yaşananlar oluşturdu. İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık, Darbe girişimi gecesi ve sonrasındaki demokrasi nöbetlerindeki davranışı ve idaresi nedeniyle Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir'i tebrik etti. Işık; "Aysel Hanım'ı kutluyorum. Onun yerinde bir erkek olsaydı, olaylar çok farklı gelişirdi. Aysel Hanım, olayların ilerleyişini yumuşattı."dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Aysel Demir de İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık'a teşekkür etti. 

Yorum yok
 
<< Başa Dön < Önceki 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 136 - 140 Toplam: 27476
Ana Menü
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Popüler Haberler
Son Yorumlar
Köşe Yazarlarımız
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ