Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
Sayaç
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2878
mod_vvisit_counterDün2361
mod_vvisit_counterBu Hafta5239
mod_vvisit_counterBu Ay14513
mod_vvisit_counterGenel Toplam2885409


ANA SAYFA arrow TARAFSIZ MUHALİF arrow Meşhur İstanbul Sosyete Pazarı Polatlı 'da
Meşhur İstanbul Sosyete Pazarı Polatlı 'da PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar Barış DİNÇ   
Tuesday, 21 June 2011

               

 Ucuzluğun ve binbir çeşit ürün yelpazesinin buluştuğu adres olan İstanbul Sosyete Pazarı Türkiye’de şubelerine bir yenisini daha ekledi.

 

Dün kapılarını Polatlı halkına açan İstanbul Sosyete Pazarı ‘na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.Vatandaşlar pazarın açılması sayesinde artık istedikleri ürüne kolayca erişebileceklerini ve hem kalite hem de ucuzluğu bir arada yakalama fırsatları doğduğunu söylediler.

 

İstanbul Sosyete Pazarı’nın işletme sahiplerinden Hasan Şahinkaya , Burayı hedef pazar olarak seçme nedenlerini ise ;Polatlı’nın yakınlarında başka Pazar yoktu.2-3 ay kadar Polatlı’nın esnaflarıyla bir aradaydık “Kendileri bize sağ olsunlar tam destek verdiler” dedi.

Ayrıca insanların burada kendilerine yaklaşımının çok iyi olduğunu bu gördükleri ilgiye karşılık böyle bir şeyle hizmet vermeleri gerektiğini düşündüklerini söyledi.Polatlı halkının  ihtiyacı olduğunu  gördüklerini ve daha önce açtığı yerlerde de halkın büyük memnuniyetle karşılaştıklarını ,büyük takdir topladıklarını ifade etti.

 

Ürünleriyle ilgili olarak ise nerdeyse Ankara fiyatlarının yarısına yaptıklarını söyleyerek buradaki vatandaşların alım gücünü göz ardı edemediklerini vurguladı.

 

İstanbul Sosyete Pazarını mekan olarak burada açma sebeplerini ise alanın büyüklüğüne ,otopark sorunu olmaması nedeniyle müşterilerin daha rahat alışveriş yapabiliyor olmalarına bağladı.Gereksiz insan kalabalığının bu sayede ortadan kalktığını vatandaşların buraya sadece alışveriş yapma niyetinde geldiklerini söylediler.

 

Polatlı’nın Türkiye genelinde açtıkları 5.şube olduğunu ,bundan sonra Eskişehir’de de bu pazarı halkla buluşturmayı istediklerini ifade etti.

 

Her Pazartesi ücretsiz servislerinin belirli güzergahlardan kalkıp vatandaşlarımızı ücretsiz getirip götüreceğini belirtti.Ayrıca tüm Polatlı halkını mağazalarına beklediklerini sözlerine ekledi
» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Email (Üyeler adresinizi göremez)
İsim
Başlık
Yorum
Son Güncelleme ( Tuesday, 21 June 2011 )
 
< Önceki   Sonraki >
Ana Menü
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Zaman
Son Yorumlar
Köşe Yazarlarımız
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ