Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
Sayaç
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2878
mod_vvisit_counterDün2361
mod_vvisit_counterBu Hafta5239
mod_vvisit_counterBu Ay14513
mod_vvisit_counterGenel Toplam2885409


ANA SAYFA arrow GÜNDEM arrow Ali Kuş, Belediye Meclisi üyeliğine aday
Ali Kuş, Belediye Meclisi üyeliğine aday PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Sevim IŞIK   
Tuesday, 07 January 2014

Belediye Başkan Adayları yavaş yavaş belli olurken, aday gösteren siyasi partilere Belediye Meclisi üyeliği için de başvurular alınmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi de Polatlı’da Tufan Bural’ı aday gösterirken, meclis üyeliği başvuruları kabul edilmeye başlandı. CHP’den Belediye Meclisi üyeliğine aday olan isimlerden biri de Avukat Ali Kuş.

Ali Kuş: Polatlı’nın sorunlarını biliyorum

 

Avukat Ali Kuş, CHP’den Belediye Meclisi Üyesi olmak için başvuruda bulundu. Belediye Başkan Adayları yavaş yavaş belli olurken, aday gösteren siyasi partilere Belediye Meclisi üyeliği için de başvurular alınmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi de Polatlı’da Tufan Bural’ı aday gösterirken, meclis üyeliği başvuruları kabul edilmeye başlandı. CHP’den Belediye Meclisi üyeliğine aday olan isimlerden biri de Avukat Ali Kuş. Polatlı 10 yıldır kötü yönetiliyor 1967 yılında Yağcıoğlu Köyü’nde doğan Ali Kuş, yapmış olduğu açıklamada, “Serbest avukatlık görevimi sürdürüyorum. 12 sene öğretmenlik yaptım. Pek çok sivil toplum kuruluşunda görev aldım. Polatlı’nın son 10 yıldır kötü yönetildiğini düşünüyorum. Polatlı’nın sorunlarını biliyorum. İmar bozuldu, çevre bozuldu. 130 bin nüfusa yakışmayan bir Polatlı var önümüzde. Mevcut belediye her boş bulduğu alanı betonla doldurup park yaptığını zannediyor. En son eski hastane alanını gördünüz. Otoparklardan toplanan paraların nereye harcandığı belli değil. Bu sorunların çözümü için sosyal demokrat belediyeciliğin gelmesi gerekiyor. Ben de taşın altına elimi koymak adına Belediye Meclisi üyeliğine başvurmuş bulunuyorum.”sözlerine yer verdi. Aday belli olmadan başvurmak etik değil CHP İlçe Başkanı Ömer Lütfü Türker ise, “Belediye Başkan adayımız açıklandıktan sonra, sürekli aday müracaatı olacak. Arkadaşlarımız müracaat edecek. Bugüne kadar belediye başkan adayı belli olmayan partiler var. Adayı belli olmadan Belediye Meclisi üyeliğine başvuru yapıyorlar. Bence bu etik olmayan bir davranıştır.”dedi. Mevkii için aday olunmaz CHP Polatlı Belediye Başkan Adayı Tufan Bural, “Aday olup, İlçe Başkanını tanımayan, Polatlı’yı tanımayan adaylar görmekteyiz. Bir makam ve mevki elde etmek için aday olunuyorsa, bunun adı adaylık değil siyasi ranttır. Adaylık CHP’de diğer siyasi partiler gibi gerçekleşmez.”dedi.
» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Email (Üyeler adresinizi göremez)
İsim
Başlık
Yorum
 
< Önceki   Sonraki >
Ana Menü
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Zaman
Son Yorumlar
Köşe Yazarlarımız
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ