Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
Sayaç
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2176
mod_vvisit_counterDün2326
mod_vvisit_counterBu Hafta6751
mod_vvisit_counterBu Ay57642
mod_vvisit_counterGenel Toplam2783575


ANA SAYFA arrow GÜNDEM arrow Seçim Anketinde ilk hafta sonuçları
Seçim Anketinde ilk hafta sonuçları PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 4
Kötüİyi 
Yazar Sevim IŞIK   
Monday, 01 April 2013

 

Polatlı İstiklal Gazetesi’nden 2014 yerel seçim internet anketinde bir hafta tamamlandı

        Polatlı’nın her gün güncellenen bir  internet sitesine sahip olan İstiklal Gazetesi bir ilke daha imza attı. 2014 yerel seçim internet anketi gazetemizin internet sayfasında yayımlanmaya başladı.Birinci hafta,25 mart-31 mart haftasında ankete 174 kişi  katıldı 

 

Seçim Anketimizde İlk hafta

“İstiklal Gazetesi internet sitesinde düzenlediği 2014 Yerel seçimleri Anketinde bir hafta geride kaldı.”

     Geçen hafta Pazartesi günü, İstiklal Gazetesi internet sitesinde başlattığımız 2014 yerel seçimler internet Anketi çalışmamızda bir hafta geride kaldı. İnternet sitemizde başlattığımız ankete ilk bir haftada 174 kişi katıldı.

      Polatlı’nın her gün güncellenen bir  internet sitesine sahip olan İstiklal Gazetesi bir ilke daha imza attı. 2014 yerel seçim internet anketi çalışması,25 Mart pazartesi günü gazetemizin internet sayfasında uygulanmaya başladı.

     Yerel seçimlere yönelik olan bu ankette vatandaşlardan bugün seçim yapılsa hangi partiye oy verecekleri soruluyordu. Seçenekler arasında TBMM.de yer alan AK Parti MHP ve CHP’nin isimleri yer alırken bu partiler dışındaki partiler de diğer partiler butonu ile ankette yer aldı.

      Anketimiz her hafta pazartesi günü yenileniyor ve her gün saat 19.00 itibarı ile alınan sonuçlar ertesi gün kamuoyuyla paylaşılıyor.Anketimizde ayrıca haftalık ve her ay itibarı ile sonuçlar yayınlanacak.25 mart-31 mart haftası sonuçları şöyle.

İnternet sitemizde 7 gündür yer alan ankete 174 kişi katıldı.174 Kişiden 93 kişi MHP’ye oy verirken     47 kişi AK Parti’ye oy verdi.MHP. 1,AK Parti 2. Sırada. Cumhuriyet Halk Partisine ise,18  kişi oy verdi,CHP. 3’üncü sırada yer alıyor.Anketimizde, diğer partilere oy vereceğini belirten kişi sayısı ise;12.     .

      Bu sonuçlar sadece internet sitemize giren okuyucularımızın düşüncesi olduğu için,konunun Polatlı sonuçları gibi algılanması doğru bir tespit olmaz.Katılım oranı arttığında gerçeğe yakın bir sonuç oluşması da mümkün.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mehmet Işık 2009 yılında Polatlı’da 18 binin üzerinde seçmene ulaşarak anket yapmış ve Polatlı’da yerel seçim sonuçlarını sandıklar açılmadan HTV.de açıklayarak,sonuçları yüzde 99 oranında doğru tahmin etmişti. Bu çalışmanın 2014 Seçimlerinde de yapılması planlanıyor.

      Şimdi de Polatlı seçmeninin nabzını gazetemizin internet sayfasında tutuyoruz.Dileğimiz azami katılım ile gerçekçi bir sonuca ulaşmaktır.

Gazetemizin internet adresi:www.polatliistiklal.com,katılın sizinde görüşünüz değer kazansın.

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Email (Üyeler adresinizi göremez)
İsim
Başlık
Yorum
 
< Önceki   Sonraki >
Ana Menü
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Zaman
Son Yorumlar
Köşe Yazarlarımız
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ