Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2818
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27449
mod_vvisit_counterBu Ay88863
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868424

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
Ak Kadınlardan Halep için kampanya
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Demet Neşe Erdoğan Gündüz   
Çarşamba, 21 Aralık 2016

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, Halep için yardım kampanyası başlattı.

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Karaduman, Halep'teki savaş mağdurları için yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı. Başkan Karaduman, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "Ak parti kadın kolları olarak Halep'e yardım kampanyasının startını 19 Aralık'ta verdik. Halep'te çok büyük bir sıkıntı yaşanıyor ve buna tüm dünya sessiz kalmışken Türkiye ayağa kalkmış durumda. Devletimizle milletimizle tüm sivil toplum kuruluşlarımızla Halep'e yardım için çalışmalarımız devam ediyor. Halep'te yaşananlar içler acısı büyük bir insanlık dramı yaşanıyor. Devletimiz bu konuda üzerine düşeni yapıyor. Bizlerde Ak parti Kadın Kolları olarak Polatlıda bu çalışmalara öncülük etmek istedik. Halep'ten Suriye'den vatanlarını evlerini zorla terk etmek zorunda bırakılan insanların barınaklara çadırlara ihtiyaçları var. 'Halep için kardeşlik zamanı' adı altında Türk Kızılayı ile başlatmış olduğumuz kampanyada güçlü bir şekilde s esimizi duyurmak için tüm Polatlı halkını kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz."dedi. 

Yorum yok
 
Işık'tan, PAL Öğrencilerine tavsiyeler
Üye Değerlendirme: / 1
Yazar Sinem Kopar   
Çarşamba, 21 Aralık 2016

Polatlı Anadolu Lisesi Mezunları (PALMED) ve Polatlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kariyer Günleri”nin konuğu Okulun mezunlarından, Polatlı Dentada Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sahibi Diş Hekimi Gizem Karagöz Işık oldu.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Hayallerinizin peşini bırakmayın
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sevim Işık   
Çarşamba, 21 Aralık 2016

Geçtiğimiz günlerde, radyo hür’de canlı olarak yayınlanan Sevim Işık’ın hazırlayıp sunduğu “Işığın Gör Dediği” adlı program katılan gezgin kız Esra Türkiye’yi otostop yaparak geziyoruz.

Hayallerini gerçekleştirmek için çıktığı yolculuklarda ülkenin her bir yöresinde birbirinden güzel insanları tanıdığını söyleyen gezgin kız unutamadığı yerin Antalya’nın bir köyü olan “Adrasan” olduğunu ve birde “Nesin Matematik Köyü” nün mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Kuşoğlu, Şabanözü'nün sorunlarını dinledi
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sevim Işık   
Çarşamba, 21 Aralık 2016
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü, ilçedeki mahallelerde ziyaretlerini sürdürerek sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. 
CHP İlçe Örgütü mahalle ziyaretlerine geçtiğimiz gün CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu da katılım sağladı. CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık ve Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz gün Şabanözü'ne giderek mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlediler. CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "CHP Ankara Milletvekili Sayın Bülent Kuşoğlu'nun katılımıyla CHP Polatlı İlçe örgütü olarak  Şabanözü Mahallesinde yurttaşların sorunlarını ve ülke siyaseti hakkındaki görüşlerini dinledik. Mahalle sakinlerinin, ekonomik sorunlarının hat safhada olduğunu gördük. Sakinlerin gündeminde hükümetin terörü bitirmek yerine başkanlık için anayasa değişikliği yapmasına büyük tepki var. Başkanlıkla ilgili hiç bir fikirlerinin olmadığı gördük. Başkanlığı gündeme getirerek toplumu kutuplaştırıyorlar. MHP ve AKP nin başkanlıkla ilgili tutumunu anlamakta zorlanıyoruz. Bu yapılan değişiklik ülkeyi bölünme noktasına getirecektir.  Köy sakinleri ayrıca Büyük şehir yasası ile ilgili; köy içme suyuna saat bağlanıp para ile satılması, köy arazilerinin hazineye devredilerek  satılması gibi birçok sorunları olduğunu dile getirdiler."ifadelerini kullandı. Şabanözü Mahallesi sakinleri ziyaretle ilgili olarak; "Seçim olmadan da gelmiş olmanız bize verdiğiniz değer ve öneminin göstergesidir. Bunun için Sayın Milletvekilimize ve  Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütüne  teşekkür ederiz."dedi. 

Yorum yok
 
Devamı...
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 41 - 45 Toplam: 28294
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ