Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün3023
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27654
mod_vvisit_counterBu Ay89068
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868629

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
İLÇEMİZDEN YİTİRDİKLERİMİZ
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar İSTİKLAL GAZETESİ   
Çarşamba, 21 Aralık 2016
 Yorum yok
 
Bircan: "Terör bataklığını kurutmalıyız"
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Çarşamba, 21 Aralık 2016

Saadet Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Bircan, yaşanan terör saldırılarını kınayan açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Bircan; "Türkiye'mize haince sızan bu terör saldırısını Polatlı Saadet Partisi Yönetim Kurulu olarak kınayarak, Türkiye’ye büyük geçmiş olsun diyoruz. Şehit olan Asker, Polis ve vatandaşlara Allahtan rahmet diliyorum. Allah bu acıyı çekene sabırlar versin diyerek, yaralılarımıza da geçmiş olsun diyorum. Ayrıca genelkurmay komutanımıza da geçmiş olsun dileklerimizi temenni ederiz. Cenabı Allah her zaman onları korusun böyle olayları bir daha yaşatmasın. Her gün duamız bütün vatan evlatlarının üstüne olsun. Allah bütün emniyet güçlerimizi böyle olaylarda uzak tutsun diyerek bütün milletimize geçmiş olsun diyorum, İnşallah bu son olur. Bir insan öldüren bütün insanları öldürmüş olur. Öyleleri hem bu dünyada hem de ahirette cezalarını çekecekler. Bir insanda Allahın merhameti yoksa o insan değildir. Türkiye’deki terör bataklığını kurutmalıyız."dedi. 

Yorum yok
 
Tarım Sanayi Başkanı; Köseoğlu
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Çarşamba, 21 Aralık 2016

Polatlı Kent Konseyi Tarım ve Sanayi Meclisi birinci Seçimli Olağan Genel Kurulu, Polatlı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Polatlı Kent Konseyi Tarım ve Sanayi Meclisi birinci Seçimli Olağan Genel Kurulu dün yapıldı. Dün Yapılan Genel Kurulda, Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu Polatlı Kent Konseyi Tarım ve Sanayi Meclisi Başkanlığı’na seçildi. Yoğun Programından dolayı Tarım ve Sanayi Meclisi Genel Kurulu’na katılamayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; Tarım ve Sanayi Meclisi yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Genel Kurula ilçedeki birçok iş adamı ile birlikte oda ve dernek başkanları katıldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Kızılay Derneği Polatlı Şube Başkanı Şuayip Deniz yaptı. Divan üyelikleri ise; Başkan Yardımcısı: Yetkin Öztürk, Başkan Yardımcısı: Ali Rıza Ovacık, Katip: Murat Canbolat, Katip: Mesut Bastı tarafından gerçekleştirildi.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Teğmenim...
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar İsmail Hakkı Cengiz   
Çarşamba, 21 Aralık 2016

Duygusal olmak, abartmak istemiyorum ama galiba, hayatta içimi en fazla titreten, beni en fazla şaşırtan hitap! Teğmenim! Yıl 1980… 29 Ağustos, öğleden sonra… Ankara’da Hipodrom ’da… Tribünlerdeyim. Ertesi gün kendim de o geniş sahada törene çıkacağım… Kılıçla… O gün başka birlikler, hatırımda kaldığına göre komandolar prova yapıyorlar. Onları seyretmeye gelmişim. Arkamdan bir ses duydum. “Teğmenim”! Üzerime alınmadım. Ses biraz daha yükseldi: “Teğmenim”! O vakit döndüm, baktım: Bir asteğmen… Bana hitap ediyordu… Gayet saygılı bir tavırla, daha arkalardan birinin bana seslendiğini söylüyordu. O asteğmen, 29 Ağustos sabahına kadar benim üstümdü. Çünkü o güne kadar bir Harp Okulu öğrencisi olarak rütbesiz bir askerdim. O gün öğlen rütbelerimizi takmış ve şehre çıkmıştık. Öğleden sonra, Hipodrom’da, omuzlarımda birer yıldızla oturuyordum ama ben o kadar da farkında değildim. Bana subay olduğumu, teğmen olduğumu hissettiren, idrak ettiren ilk hitap işte oydu… Bir asteğmenin seslenişi: Teğmenim! O muhteşem bir his, olağanüstü bir duyguydu! Yıllarca beklediğimiz gün gelmiş “teğmen” olmuştuk. Bambaşka bir âlem! Bugün, 35 sene sonra, belki hiç kimseye bişey ifade etmez… Ama bir subay adayına… Bir Kuleli öğrencisine… Başka bir askerî lise öğrencisine… Hele, bir Harp Okulu öğrencisine… Hele, hele, bir Harp Okulu son sınıf öğrencisine… Bu anlatılamaz… Duyulur… Hissedilir… Yaşanır… Bu, başka hiçbir şeye benzemez... Bu bir ideal… Bu bir tutku… Bu, subay namzedi çocukları anlayın! Soruları çalanları ayıklayın… Ama hakkıyla o mekteplere giren çocukların hakkını da teslim edin. O çocuklara kıymayın! x x x Subay için böyleyse, astsubay adayları için de böyledir… O astsubay öğrencilerine kıymayın! Haklarını verin! Rütbelerini takın! Çok büyük sevaba girersiniz. Haklarını vermezseniz de çok büyük günaha…

Yorum yok
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 36 - 40 Toplam: 28294
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ