Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2990
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27621
mod_vvisit_counterBu Ay89035
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868596

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
Minikler sağlıklı beslenmeyi öğreniyor
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Cuma, 23 Aralık 2016

Polatlı Dentada Güzellik Merkezinde, Polatlı Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencilerine "Sağlıklı Beslenme" konusunda eğitim semineri verildi. 

Polatlı Dentada Güzellik Merkezi Sağlıklı Beslenme Uzmanı Çağla Hande Ay, Polatlı Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencilerine sağlıklı beslenme konusunda bilgiler verdi. Ay, Çocukların sağlıklı beslenebilmesi için süt, et, tahıl, sebze ve meyve olmak üzere bu dört besin grubuna dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı. Bu besin gruplarını her öğünde yeterli miktarda tüketmeye önem gösterilmesi gerektiğini belirten Hande Ay, "Çocuklar için en önemli öğün kahvaltıdır. Kahvaltı yapılmadığı takdirde; dikkat dağınıklığı, yorgunluk, baş ağrısı, zihinsel performansta azalma görülür. Performansın azalmaması için öğün atlanmamalıdır. Okulda veya evde dinlenirken açlık hissedildiğinde şekerli besinler, cips, gazlı içecekler yerine süt, yoğurt, sütlü tatlılar, taze sıkılmış meyve suları tüketilmesi daha yararlıdır" dedi. 

 


 

Yorum yok
Devamını oku...
 
23 ARALIK CUMA 2016
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar İSTİKLAL GAZETESİ   
Cuma, 23 Aralık 2016
 Yorum yok
 
İLÇEMİZDEN YİTİRDİKLERİMİZ
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar İSTİKLAL GAZETESİ   
Perşembe, 22 Aralık 2016
 Yorum yok
 
Tunçer, Lise okul müdürleri ile toplandı
Üye Değerlendirme: / 1
Yazar Sinem Kopar   
Perşembe, 22 Aralık 2016

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer Başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde lise okul müdürleri ile toplantı yapıldı.

Toplantıda, Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda birinci dönem eğitim öğretim yılının genel değerlendirilmesi ile ikinci dönem eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmaların değerlendirilmesi ve bir önceki toplantıda uygulanması için kararlaştırılan projelerin uygulaması kararı alındı. Yeni projeler hakkında ise görüş alışverişi yapıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, “İlçemizdeki öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, daha kaliteli bir eğitim alması, sosyal ve kültürel yaşantıların zenginleştirilmesi, sağlıklı ve zinde yaşamlarının olması, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri ve özellikle kimsesiz çocukların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda Kaymakamlık olarak okul ve kurumlarımıza her türlü desteği vereceğiz ” dedi. Kaymakam Tunçer, bu toplantıların aylık rutin olarak devam edeceğini belirtti.      Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer Başkanlığında yapılan toplantıya; İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, Yazı İşleri Müdür Vekili H. Alper Akın, Şehit Seher Yaşar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İrfan Aytekin, Polatlı Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Gültekin Aydoğan, Peyami Safa Anadolu Lisesi Müdürü Murat Arslan, Duatepe Anadolu Lisesi Müdürü Bülent Dönmez, Beştepe Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Devlet Kuş, TOBB Fen Lisesi Müdürü Hayri Doğruel, Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Telat Turan, Şehit Can Çalışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bayraktar Dalar, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Bilgin, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fetullah Çaylak ve Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Kasım Eser katıldı. 

Yorum yok
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 21 - 25 Toplam: 28294
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ