Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2882
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27513
mod_vvisit_counterBu Ay88927
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868488

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
İlçe Komisyonu için ilk adım
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Cuma, 23 Aralık 2016

 

Polatlı Belediyesi Kent Konseyi öncülüğünde, ilçede Madde Bağımlılığı ile mücadele amacı ile bir İlçe Komisyonunun kurulması için ilk toplantı yapıldı.

İlçede Madde Bağımlılığı ile mücadele amacı ile bir İlçe Komisyonunun kurulması için ilk toplantı, dün Polatlı Belediyesi Kent Konseyi öncülüğünde 13 Eylül Kültür Merkezinde yapıldı. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın da katılım sağladığı toplantıda sırasıyla; Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, Polatlı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Arslan adına Uzman Hüseyin Keleş ve Polatlı Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sevim Işık, çeşitli sunumlar yaparak konuya ilişkin katılımcıları bilgilendirdi. Toplantı sonunda Madde Bağımlılığı ile Mücadele İlçe Komisyonu kurulması kararı alındı. Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu için ilk toplantı

İlçede Madde Bağımlılığı ile mücadele amacı ile bir İlçe Komisyonunun kurulması için ilk toplantı, dün Polatlı Belediyesi Kent Konseyi öncülüğünde 13 Eylül Kültür Merkezinde yapıldı.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
SUSMAK
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Halil KARANFİLOĞLU   
Cuma, 23 Aralık 2016

Ağızdan çıkan cümleler artık sizin değildir, duyana ait olur. Tabancadan çıkan mermi gibidir ve hedefini bulana dek seyir halindedir. Hedefe ulaştığında ise cümle düşer, duyanın anladığı gibi şekil alır. Söylenen her cümle yere aslında düşen bir yapraktır.

Susmak derinden düşünmenize yol açar, yoksa laf kalabalığının vermiş olduğu yorgunlukla dinleyemez ve düşünemez olursunuz. Çok sözle bir şeyler anlatmak aslında çoğunlukla da sıkar. Konu ne kadar önemli olursa olsun laf kalabalığıdır. Söylenecek bir şey olmadığında susulur ama bu suskunluk çoğalmak içindir. Susarak düşünmenize neden olur ki buda sizi düşünce sesinin vermiş olduğu durgunluktan kurtarır. Susmak cümlenin sessiz dinlenme halidir. İstirahattan sonra sesler ve çıkan cümleler artık dinlenmiş, ölçülmüştür. Her yönden küvetlidir hızlı düşünülerek sözlenmiş sözler topluğundan daha anlamlıdır.

 


 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Önce birincilik, sonra ziyaret
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Demet Neşe Erdoğan Gündüz   
Cuma, 23 Aralık 2016

Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Atletizm takımı, Ankara birinciliği başarısının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç'ı ziyaret ettiler.

 

Yorum yok
Son Güncelleme ( Cuma, 23 Aralık 2016 )
Devamını oku...
 
Rektör Uslan, Polatlı'yı inceledi
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Cuma, 23 Aralık 2016

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan, Polatlı Üniversitesi hakkında görüşmek üzere Polatlı'ya gelerek, Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başta olmak üzere ilçede bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan geçtiğimiz gün ilçemize gelerek Polatlı Üniversitesinin kurulması konusunda incelemelerde bulundu. Öncelikle Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer'i Makamında ziyaret eden Uslan, Polatlı Üniversitesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan; Gölbaşında Eğitim Öğretim faaliyetlerinde bulunan Polatlı Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunun Polatlı'ya taşınması, Ziraat ve Veterinerlik Fakültesi kurulması, Gazi Üniversitesi Polatlı Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu'nun açılması ve İlahiyat Fakültesinin 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğrenci alacağı belirtti.

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 16 - 20 Toplam: 28294
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ