Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2933
mod_vvisit_counterDün5822
mod_vvisit_counterBu Hafta27564
mod_vvisit_counterBu Ay88978
mod_vvisit_counterGenel Toplam4868538

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol


ANA SAYFA
Çocuk Meclisinde Başkanlık Seçimi PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar Demet Neşe Erdoğan Gündüz   
Cumartesi, 24 Aralık 2016

Polatlı Kent Konseyi Çocuk Meclisi Seçimli Genel Kurulu 24 Aralık Cumartesi Saat:12.00’de Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, geleceğimizin teminatı çocuklara kentlilik bilincinin kazandırılması için önemli roller üstlenecek olan Kent Konseyi Çocuk Meclisinin Seçimli olağan Genel Kurulunun cumartesi günü gerçekleştirileceğini ve duyarlı tüm bireyleri genel kurula davet ettiklerini söyledi. Tekin Çelik, ‘’Polatlı'nın sorunlarının tartışılıp çözüm önerilerinin getirildiği, Şehrin geleceğine ait kararların alındığı Konseyimizin çalışmalarına yavrularımızın katılması çok önemlidir. Polatlı Kent Konseyi Çocuk Meclisi, Şehrimizde yaşayan çocukların problemlerini, taleplerini ifade etmelerini ve çözümünde aktif rol almalarını, içinde yaşadığı ülkesini, milletinin manevi ve ahlaki değerlerini, örf ve adetlerini düşünebilmelerini ve geleceklerine güvenle bakabilmelerini amaçlamaktadır.   Çocuk Meclisimiz, Kentte yaşayan çocukların özgür düşünen, sorgulayan, eleştiren ve yaşadıkları şehirde olumlu yönde değişmesini istedikleri hususlardaki kararlara inisiyatif alarak katılan bireyler olarak yetişmesine katkı vermeyi hedef edinmektedir.’’ dedi.

 

Seçim bugün saat 12.00'de Tüm vatandaşları Çocuk Meclisi Genel Kurulunun çalışmalarına katılmaya davet eden Çelik şunları söyledi: ‘’Çocuk Meclisimiz, Çocukların çevre bilincini geliştirmeyi, Polatlı’nın bebelerini, şehir düzeyinde, ulusal ve uluslararası alanlarda temsil etmeyi, Çocukların kendi haklarının bilincinde olmalarını sağlayarak, insan hak ve özgürlüklerine saygılı bireyler olarak yetişmelerine katkı sunacak çalışmalar gerçekleştirecektir. Çocuk meclisi; miting, form, açık-kapalı alan toplantıları, şölenler, kampanyalar, süreli, süresiz yayınlar ve benzeri faaliyetler düzenleyerek, her eğitim ve gelir düzeyindeki ailelerden gelen çocukların kaynaşmalarını ve paylaşımlarını artıracaktır. Çocuk Meclisi, Milli bayramlarda resmigeçit törenlerine katılacak, Şehre ve okul eğitimlerine dair Belediye Meclisine tavsiye kararları sunacaktır’’ Polatlı Kent Konseyi Gençlik Meclisi Seçimli Olağan Genel Kurulu 24 Aralık 2016 Cumartesi günü saat: 12.00’de Polatlı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirecek.
» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Email (Üyeler adresinizi göremez)
İsim
Başlık
Yorum
 
Sonraki >
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Son Yorumlar
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ